up-arrow
ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ Архів рубрики
«У 72 роки стрибнула з парашутом»

Алла ЛІСОВА


Про стрибок із парашутом колишній інструктор зі спорту мріяла ще з дитинства. Уродженка Київщини після закінчення Вінницького педінституту в 1964 році приїхала до Нововолинська. Працювала у спортивному товаристві «Авангард», згодом виконувала таку ж роботу на бавовнопрядильній фабриці. Але зі своєю заповітною мрією ніколи не розлучалася, знали про неї двоє синів, потім — невістки та онуки. Вони спільно й вирішили зробити рідній людині подарунок на день народження, який вона відзначила нещодавно.

 

— Прибули на летовище Львівського авіаційно-спортивного клубу разом із онукою Надією та правнучком Артемком. Детальний інструктаж, огляд у лікаря — і гвинтокрилом АН-2 піднялися на висоту 3 тисячі метрів, — розповідає жінка, яка й сама не очікувала, що її вчинок стане справжньою сенсацією і рекордом. — Разом з інструктором (як і передбачалося правилами, він стрибав разом із Галиною Володимирівною) підійшли до виходу і — повірте — жодного сумніву чи страху! Відчуття, яке переживала цілих 9 (!) хвилин, словами не передати! Легкість, піднесення, краса — море позитивних емоцій. Це був справжній політ у всесвіті!
Ніяк не очікувала наша землячка, що викличе справжній фурор як серед працівників аероклубу, так і присутніх, яких було чимало. Всі тільки й говорили: «Бабуся з онукою стрибали»… Цього дня для солідарності й власного задоволення зробила крок у небо з парашутом й онука Надія, яка теж мешкає в Нововолинську.
Коли запитала в пані Галини, чи проходила вона спеціальну підготовку, жінка засміялася:

Про стрибок із парашутом колишній інструктор зі спорту мріяла ще з дитинства.

— Та я все життя готувалася, бо дуже цього хотіла. А в мене такий характер: як поставлю мету — буду йти до неї попри все. Така я вперта, цілеспрямована і вольова…
Жінка розповіла, що дещо раніше вона зламала ногу, але це не стало завадою до повноцінного життя. У вільний час працює на дачі, їздить на Київщину до родичів, спілкується з шістьма онуками, правнуками, яких у неї двоє. І найголовніше — любить життя, вміє шукати в ньому позитивні моменти, налаштуватись на оптимістичний лад. Тоді й негаразди здаються меншими, й роки не відчуваються.

Після успішного приземлення — бабуся, онука і правнук.

Фахівці Волинського обласного лабораторного центру інформують, що з початку епідемічного сезону, котрий почався 2 жовтня, від вірусних інфекцій постраждало майже 7,5 тисячі наших краян
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ