up-arrow

«Чорноморець» у Луцьку краще грає, ніж в Одесі

title
Лучанам, які майже увесь другий тайм грали в меншості і при 30-градусній спеці стримували атаки гостей, не вистачило кількох хвилин, щоб втримати нічию

«Волинь» (Луцьк) — «Чорноморець» (Одеса) — 0:1 (Кабаєв, 90+1 хвилина).
Луцьк. Стадіон «Авангард». 27 серпня. 17.00. 32 градуси. 2110 глядачів. Суддя Іван Бондар (Київ).

«Волинь»: Кічак, Шаповал, Горопевшек, Шабанов (капітан), Никитюк, Романюк, Задерецький, (Дудік, 59), Чепелюк, Мемешев, Хомченко (Тетеренко, 77), Петров. Головний тренер Віталій Кварцяний.
Попередження: Романюк (38).
Вилучення: Романюк (47, друге попередження)

Роман ФЛІШАРОВСЬКИЙ

Із кожним туром у тренерського штабу «Волині» з'являються все нові й нові проблеми кадрового характеру. Уже в ході чемпіонату команду залишили досвідчені Олег Гуменюк і Андрій Богданов. Після них перейшов у рівненський «Верес» Дмитро Козьбан. Нині виявив бажання змінити клуб ще один ключовий футболіст лучан Олег Герасимюк.

Не дають можливості посилити гру і травми. Продовжують лікуватись Анатолій Діденко і Сергій Логінов. Після отриманого у грі з «Динамо» ушкодження не в найкращій формі перебуває капітан команди Артем Шабанов. А молодь, яка виходить на поле, старається, однак за старання очок не нараховують. Необхідно забивати голи. А ось лідера, бомбардира у команді поки що немає. Тому не дивно, що лучани на сьогоднішній день перебувають у групі аутсайдерів, звідки вибиратись доведеться ох як важко.

Суперником наших земляків у шостому турі був незручний «Чорноморець», в якого лучани не можуть виграти на своєму полі уже 12 (!) років. Уявляєте, останній раз господарі вигравали у моряків ще 1 серпня 2004 року (1:0). Не поталанило волинянам здолати чорноморців і цього разу.

Перший тайм пройшов у невисокому темпі, без небезпечних моментів. Суперники спромоглися завдати лише по одному удару по воротах. Єдине, чого «досягли» футболісти обох клубів, так це більше 20 порушень правил. Суддівський свисток раз у раз зупиняв і так досить повільні дії гравців. Сміливо можна сказати, що гравці обох команд мучились на полі, а не дбали про змістовний, комбінаційний футбол.

На 47-й хвилині господарі залишились у меншості. Юрій Романюк майже у центрі поля умисне підіграв собі м'яч рукою, за що був покараний жовтою карткою. А оскільки вона була другою для захисника «Волині», то автоматично змінила колір на червоний. Вилучення примусило господарів змінити свої тактичні дії, більше думати про оборону. Одесити заволоділи ініціативою і почали один за одним створювати небезпечні моменти біля воріт лучан.

Найреальніший шанс відкрити рахунок гравці «Чорноморця» мали на 83-й хвилині, коли Олексій Хобленко обіграв захисника і воротаря волинян, віддав пас на 11-метрову позначку на Євгена Смирнова. Удар по порожніх воротах був точним. Але за мить до того, як м'яч мав перетнути лінію воріт, його вибив у поле Роман Никитюк. За хвилину до завершення зустрічі міг відзначитись Артем Дудік, але 19-річному форварду лучан забракло майстерності, щоб із гострого кута послати м'яч у сітку.

А в уже компенсований арбітром час «Чорноморець» вирвав перемогу. Цього разу Роман Никитюк не втримав на лівому фланзі Владислава Кабаєва, і гравець, який вийшов на заміну, з гострого кута послав м'яч у сітку. Вдруге у нинішньому сезоні «Волинь» на своєму полі пропускає гол у свої ворота на останніх секундах. Тільки у матчі з «Олімпіком» лучани здобули очко, а нині три очка завоювали їхні суперники-одесити.

Відеоогляд матчу від «ТСН.Спорт»:

В інших матчах 6-го туру були зафіксовані такі результати: «Дніпро» — «Зоря» — 2:0, «Динамо» — «Ворскла» — 0:2, «Олександрія» — «Зірка» — 4:0, «Карпати» — «Олімпік» — 0:2, «Сталь» — «Шахтар» — 0:1.

Ігри наступного туру пройдуть 9—11 вересня. «Волинь» у суботу, 10 вересня, у Полтаві зустрінеться з місцевою «Ворсклою». Нагадаємо, що минулого сезону в першому колі лучани зіграли внічию в гостях — 1:1 (гол у волинян забив Олександр Кобахідзе), а у другому вдома команда Віталія Кварцяного здобула перемогу з рахунком 2:1 (Дмитро Козьбан і Сергій Політило).

На фото: Засмученому і «пораненому» форварду «Волині» Сергію Петрову, напевне, нічого не залишалося після фінального свистка, як з горя проспівати: «Ех, Одеса...»

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Футзал. Екстра-ліга. 18 тур. «Локомотив» (Харків) – МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 4:0 (1:0 – Ярослав Лебідь, 1 хв.; 2:0 – Максим Литвинов, 23; 3:0 – Євген Сірий, 30; 4:0 – Олександр Сорокін, 33).
Друга поразка «Вереса» у сезоні від «команди з села» обернулася грандіозним скандалом
І боротимуться за медалі з третьої стартової позиції
«Пакуючи у валізу» три очки, наставник «Зорі» не пошкодував компліментів на адресу лучан та особисто Віталія Кварцяного
Зате рівненські волейболістки «витиснули» із чернігівчанок максимум очок
МФК «Кардинал–Рівне» та харківський «Локомотив» зіграли справжній великий, хоч і міні–футбольний, спектакль
«Волинь» забиває перший «весняний» гол, учетверте поспіль програє й опускається в «зону вильоту»
Наймолодша команда в Європі у матчі з вітчизняним грандом тримала рахунок «сухим» упродовж понад двох третин ігрового часу