up-arrow

18-річний Віктор Циганков, побачивши своє прізвище на матч із «Наполі», не повірив... (відеоогляд)

title
Дебютант Ліги чемпіонів (на фото) віддав гольовий пас, проте українці все ж програли неіталійцям

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

Ліга чемпіонів 2017. Група «Динамо» (Україна) – «Наполі» (Італія) – 1:2 (1:0 – Денис Гармаш, 26 хв.; 1:1 – Аркадіуш Мілік, 36; 1:2 – Аркадіуш Мілік, 45+2).

Склад «Динамо»: Шовковський, Антунеш, Віда, Макаренко, Хачеріді, Гармаш, Рибалка (Корзун, 81), Циганков (Гусєв, 73), Сидорчук, Мораес (Гладкий, 87), Ярмоленко.

Восьмеро «аборигенних» гравців і лише три легіонери – таким був стартовий склад «Динамо» у цьому матчі. З усіх 14 клубів, які грали того дня в Лізі чемпіонів – саме кияни мали найменш насичений закордонними гравцями склад. До прикладу, в «Наполі» на полі з перших хвилин було 10 «чистих» легіонерів плюс італієць бразильського походження Жоржиньо.

«Мені немає в чому дорікнути хлопцям, вони старалися. Нічого страшного. Це, я вважаю, позитивна гра. Граючи у меншості, ми показали гідний футбол, атакували».

Також склад «Динамо» привертав увагу вражаючим розривом між віком найстаршого і наймолодшого гравців. Легенді киян Олександрові Шовковському йде 42-й рік. Натомість Вікторові Циганкову – лише 18. Як зізнався хлопець журналістам після матчу, побачивши своє прізвище в «старті», спочатку не повірив.

Кияни забили першими – на 26 хвилині після передачі того ж таки Циганкова (який навіть у Прем’єр-лізі дебютував лише місяць тому) відзначився Денис Гармаш. Проте вже до перерви динамівці двічі пропустили від польського нападника «Наполі» Аркадіуша Міліка (на фото). Особливо прикрим видався другий гол – на останніх секундах компенсованої хвилини (яка за секундоміром вже навіть добігла кінця). Після не надто вдалої гри наших захисників та воротаря м’яч таки залетів у ворота... До речі, Мілік – це «свіженьке» придбання неаполітанців. Італійці цього літа не пошкодували заплатити амстердамському «Аяксу» за поляка 30 з гаком мільйонів євро.

Остаточно гра динамівців розладналася після вилучення на 68 хвилині Сергія Сидорчука. Арбітр не оцінив відверто картинне падіння українця в карному майданчику суперника і не вагаючись «виписав» йому другу жовту. Хоча після матчу Сергій і запевняв журналістів, що не мав наміру симулювати, мовляв, «просто поїхала нога». До речі, Сидорчук цілком міг стати супергероєм поєдинку вже в його дебюті. На першій хвилині «Динамо» вдало перехопило м’яч, і Сергій з центрального кола добре пробив по навісній траєкторії, помітивши, що Пепе Рейна необачно висунувся вперед. Проте іспанський голкіпер «Наполі» таки зумів дістати м’яча з-під перекладини і переправити його на кутовий.

Динамівці помітно старалися, зокрема, і їхній лідер Андрій Ярмоленко. В одному з епізодів – намагаючись врятувати м’яча – він навіть «завалив» у підкаті бокового арбітра з Шотландії. Вийшло доволі курйозно. Згодом Ярмоленко навіть спробував віджартуватися з цього приводу перед журналістами: мовляв, у попередньому епізоді той асистент арбітра зафіксував аут не на нашу користь.

Загалом «Наполі» своєю грою не вразив – проте три очки додому повіз.

За підсумками матчу Сергій Ребров, зокрема, заявив:

Розберемо гру, розберемо причини. Дякую вболівальникам, які прийшли нас підтримати (35 000 глядачівАвт.). Мені немає в чому дорікнути хлопцям, вони старалися. Нічого страшного. Це, я вважаю, позитивна гра. Граючи у меншості, ми показали гідний футбол, атакували.

В іншому матчі нашої групи португальська «Бенфіка» та турецький «Бешикташ» розписали мирову – 1:1 (пропустивши в дебюті зустрічі, турки врятувалися від поразки вже у компенсований час).

Серед помітних подій ігрового дня варто відзначити перемогу «Барселони» над «Селтіком» з рахунком 7:0, а також «Баварії» над «Ростовом» – 5:0.

Натомість матч між «Манчестер Сіті» та «Боруссією» (Менхенгладбах) перенесли через наслідки зливи, яка пройшла над стадіоном перед початком поєдинку.

Відеоогляд гри:

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
«Пакуючи у валізу» три очки, наставник «Зорі» не пошкодував компліментів на адресу лучан та особисто Віталія Кварцяного
Зате рівненські волейболістки «витиснули» із чернігівчанок максимум очок
МФК «Кардинал–Рівне» та харківський «Локомотив» зіграли справжній великий, хоч і міні–футбольний, спектакль
«Волинь» забиває перший «весняний» гол, учетверте поспіль програє й опускається в «зону вильоту»
Наймолодша команда в Європі у матчі з вітчизняним грандом тримала рахунок «сухим» упродовж понад двох третин ігрового часу
МФК «Кардинал-Рівне» програв перший чвертьфінальний матч Кубка України в Харкові «Локомотиву» – проте більш ніж достойно
Проте вже завтра і післязавтра «Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ» намагатиметься встояти перед досі нестримним южненським «Хіміком»