up-arrow

Волинянин за добу пробіг 157 кілометрів!

title
«Не бійтеся гонки за мрією», – переконує Андрій Пилипюк (на фото)

Безперечно, рух – це життя. Крім того – можливість побачити багато нового й цікавого, відчути неймовірні емоції та зробити крок до самовдосконалення. Цифри, які окреслюють спортивні здобутки за рік лучанина Андрія Пилипюка, просто вражають

Олеся БАНАДА

– Наші читачі знають вас як людину, яка спустилась у найглибшу печеру світу Крубера-Воронячу, здолала 100-кілометровий марафон, пробула 180 годин під землею у найдовшій гіпсовій печері планети Оптимістичній на Тернопільщині. Якими ж успіхами позначився рік, що минув?
– Дуже важко жити, коли сидиш на одному місці. Тоді відчуваю себе неповноцінною людиною. Тож постійно шукаю якісь бігові змагання задля розваги і розвитку. У 2016-му найбільш урожайною на старти була осінь. Вирішив не зупинятися на досягнутому та підняти планку ще вище. Новою ціллю став 24-годинний надмарафонський забіг. У підсумку за добу здолав аж 157 кілометрів.
– Важко уявити, що взагалі можна бігти день і ніч поспіль. Як вам це вдалося?
– Потрібно було ретельно готуватися і фізично, і психологічно. Коли йде зміщення у всіх розрахунках і планах, то такі великі дистанції може бігти навіть не той, хто сильніший фізично, а той, у кого більше мотивації. Будучи у хорошій формі, вирішив не обмежуватися одним стартом, а пробігти ще декілька класичних марафонів і півмарафонів. На всіх моїх стартах входив у першу десятку фінішерів.

Є лише два дні, коли ви не можете робити нічого. Один з них називається «вчора», а другий – «завтра».

– Не шкода часу й сил на тренування та забіги?
– Звісно, я міг би цього й не робити і спокійно жити, як усі. Але з кожним днем часу стає все менше, якщо не взятися до справи сьогодні, то такого шансу більше може не бути ніколи. Час летить разом із нашими можливостями: ні першого, ані другого не повернути. Це був мій свідомий вибір – якийсь час бути не таким, як усі, обходитись без звичних речей, вийти за межі комфорту, залишити поза увагою думки людей, що навколо, котрі здебільшого лише демотивують, а не налаштовують на успіх. Майже всі знайомі були переконані, що я ставлю перед собою занадто високі і недосяжні цілі, стверджуючи, що я божевільний, що цим вбиваю себе ж. А все тому, що ці люди ніколи не робили подібного.


– Можете приблизно підрахувати, скільки кілометрів пробігли загалом за сезон?
– Понад 1200 км здолав під час літньо-осінніх тренувальних забігів, мав 6 планових офіційних осінніх стартів, сумарна довжина трас яких 373 км. Маю 3 особисті рекорди: максимально великий разовий відрізок пробігу (157,709 км); кращий час на дистанції марафону 42,195 км (03:06:30); кращий час на дистанції півмарафону 21,097 км (01:24:23).
– У 2017-му продовжуватимете в тому ж руслі?
– Звичайно. Буду піднімати планку ще вище. Ми не знаємо меж можливостей людини. У гонці за мрією можемо зайти набагато далі, ніж це вдавалося раніше! Коли думаємо про межу, то самі ж її і створюємо. Є лише два дні в році, коли ви не можете робити нічого. Один з них називається «вчора», а другий – «завтра».

У 2017 році колекція обов’язково поповниться!

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
«Пакуючи у валізу» три очки, наставник «Зорі» не пошкодував компліментів на адресу лучан та особисто Віталія Кварцяного
Зате рівненські волейболістки «витиснули» із чернігівчанок максимум очок
МФК «Кардинал–Рівне» та харківський «Локомотив» зіграли справжній великий, хоч і міні–футбольний, спектакль
«Волинь» забиває перший «весняний» гол, учетверте поспіль програє й опускається в «зону вильоту»
Наймолодша команда в Європі у матчі з вітчизняним грандом тримала рахунок «сухим» упродовж понад двох третин ігрового часу
МФК «Кардинал-Рівне» програв перший чвертьфінальний матч Кубка України в Харкові «Локомотиву» – проте більш ніж достойно
Проте вже завтра і післязавтра «Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ» намагатиметься встояти перед досі нестримним южненським «Хіміком»
Підопічні Віталія Кварцяного зганьбилися в Олександрії
Доносили жителям міста інформацію щодо того, яких правил пожежної безпеки потрібно дотримуватися в побуті щоб не трапилось трагедії
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ