up-arrow

Вау, не тільки вміє хильнути, а чудовим ударом на останніх секундах переписав історію на своє ім’я! (Відео)

title
31-річний нападник Вейн Руні побив рекорд легендарного Боббі Чарльтона і став найкращим бомбардиром в історії «Манчестер Юнайтед»

Петро ПАС

Гол на 4-ій доданій хвилині до основного часу матчу у ворота «Сток Сіті» став не просто рекордним для Вейна – 250-им, а й рятівним для його команди. «Червоні дияволи» на той час поступалися 0:1.

Вейн Руні, який не проти іноді добряче хильнути, – найкращий бомбардир в історії збірної Англії.

Капітану «Манчестер Юнайтед» знадобилося 546 матчів, щоб забити ці 250 голів. Це майже на 200 ігор менше, ніж Робсону.

Вейн Руні також є найкращим бомбардиром «червоних дияволів» у єврокубках – 39 невідпорних ударів – це на один більше, ніж у голландця Рууда ван Ністелроя.

А також Руні, який не проти іноді добряче хильнути, – найкращий бомбардир в історії національної збірної Англії: у 119 матчах забив 53 голи.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Підопічні Ярослава Комзюка здобули перше очко в Першій лізі, хоча на дебютний гол ще доведеться зачекати
Силач із поліської глибинки Іван Макаренко став 5–разовим чемпіоном України, срібним призером Європи та дворазовим віце–чемпіоном світової першості. Хоча тренується майстер спорту… у маленькій «каптьорці»!
Рівняни — ​після 22-річної перерви — ​зіграли перший матч в «еліті» українського футболу
«Червоно-білі» мінімально програли стартовий поєдинок у Першій лізі
Зміна головного тренера відбулася за два дні до старту сезону в Першій лізі
«Динамо» знову не дало ради донецьким латиноамериканцям
Зібрав 21 команду з України та Білорусі фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата-2017»
1 липня на змаганнях зі спортивної ходьби в обласному центрі Волині зустрілися найсильніші легкоатлети нашої держави
Після 22-річної перерви рівненський клуб повертається у найсильніший чемпіонат країни. В останньому контрольному поєдинку підопічні Юрія Вірта розтрощили сусідів і принципових суперників – луцьку «Волинь», яка, навпаки, понизилась у статусі
Заслужений журналіст України Катерина Зубчук знайшла відповіді на ці запитання під час пішої подорожі вздовж русла легендарної річечки