up-arrow

Вау, не тільки вміє хильнути, а чудовим ударом на останніх секундах переписав історію на своє ім’я! (Відео)

title
31-річний нападник Вейн Руні побив рекорд легендарного Боббі Чарльтона і став найкращим бомбардиром в історії «Манчестер Юнайтед»

Петро ПАС

Гол на 4-ій доданій хвилині до основного часу матчу у ворота «Сток Сіті» став не просто рекордним для Вейна – 250-им, а й рятівним для його команди. «Червоні дияволи» на той час поступалися 0:1.

Вейн Руні, який не проти іноді добряче хильнути, – найкращий бомбардир в історії збірної Англії.

Капітану «Манчестер Юнайтед» знадобилося 546 матчів, щоб забити ці 250 голів. Це майже на 200 ігор менше, ніж Робсону.

Вейн Руні також є найкращим бомбардиром «червоних дияволів» у єврокубках – 39 невідпорних ударів – це на один більше, ніж у голландця Рууда ван Ністелроя.

А також Руні, який не проти іноді добряче хильнути, – найкращий бомбардир в історії національної збірної Англії: у 119 матчах забив 53 голи.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Рівненський «Верес» піднімається на четверту сходинку в турнірній таблиці!
Лучани вперше за два сезони три матчі поспіль зуміли не програти
Після ганебного першого тайму київські динамівці все ж таки зуміли здолати албанський клуб. Проте найбільшої радості українським уболівальникам приніс донецький «Шахтар», який поборов потужний італійський «Наполі»
Рівняни декласували львів’ян у новому «західноукраїнському дербі» – 6:1!
Щоправда, вдалося це лучанам лише з шостої спроби
«Волинь» здобуває перемогу в третьому поспіль домашньому поєдинку
Україна безславно поступається Ісландії й знову опускається на четверте місце. Тим часом Мірча Луческу на чолі турецької збірної б’є «зіркових» «картатих» і доводить градус інтриги в нашій групі до кипіння
Проте вже сьогодні на Ярмоленка, Коноплянку і компанію чекає велика битва у Рейк’явіку – проти Ісландії