up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У Дубні викрили наркопритон

Працівники Дубенського відділу поліції 15 лютого задокументували факт надання 49-річним мешканцем райцентру свого житла для незаконного вживання наркотичних засобів

Під час проведення огляду у помешканні дубенчанина правоохоронці виявили у смітнику медичний шприц із залишками рідини коричневого кольору, що за різким запахом ацетону та зовнішніми ознаками схожа на наркотичний засіб опій ацетильований.

Власник житла в ході допиту зазначив, що він тривалий час дозволяє особам, у котрих є потреба у вживанні наркотичних речовин, виготовляти та вживати їх у себе вдома.

Господар пояснив, що знахідка належить його 30-річному знайомому, який на момент огляду також знаходився у будинку. Як з’ясувалося згодом, незадовго до приходу поліцейських, той самостійно зробив собі ін’єкцію дурману. Останній покази товариша не заперечував. Виявлене було вилучене та направлене на дослідження.

Власник житла в ході допиту зазначив, що він тривалий час дозволяє особам, у котрих є потреба у вживанні наркотичних речовин, виготовляти та вживати їх у себе вдома.

Перевіркою встановлено, що обоє дубенчан — наркозалежні та перебувають на відповідних обліках. Раніше вони були судимі за аналогічні злочини та злочини проти власності.

Наразі ж організація та утримання наркопритону відповідно до відкритого кримінального провадження за частиною 1 статті 317 Кримінального кодексу України загрожує чоловікові п’ятирічним ув’язненням, повідомив відділ комунікації поліції Рівненської області.

17 лютого 2017, 08:40
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Російсько-окупаційні війська продовжують обстріли позицій Збройних Сил України
За прогнозом чергового синоптика обласного гідрометеоцентру Надії Голі, сьогодні, 28 квітня, – хмарно з проясненням, дощ, місцями сильний, гроза, град
Минає 70 років з часу примусового виселення польською владою українців з рідної землі
Заходи будуть спрямовані на збереження дорожнього полотна
Їхню легалізацію буде призупинено у відповідь на брутальні дії польської сторони
Куриво малолітнім відпускали навіть поштучно…
«Ми поважали Польщу-адвоката. Але не терпітимимо Польщу-прокурора»
Вона присвячена річниці Чорнобильської трагедії і діє у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ