up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Оце та макулатури зібрали за рік луцькі школярі!

Учора в актовому залі КЗ “ Луцький НВК №9 Луцької міської ради” відбулося підбиття підсумків збору макулатури та відпрацьованих батарейок освітніми закладами міста за минулий 2016-й рік

Вже стало доброю традицією в урочистій атмосфері, аби узагальнити працю учнівських та педагогічних колективів зі збору вторинної сировини та відпрацьованих пристроїв живлення в рамках загальноміської екологічної акції “Чистий двір, вулиця, місто-чиста Україна”, йдеться на сайті Луцької міської ради.

У 2016 році школярам та дошкільнятам вдалося зібрати понад 150 тонн використаного паперу та понад 2,4 тонн відпрацьованих батарейок.

В місті Луцьку макулатуру організовано збирають уже 10 років. За цей час освітніми закладами зібрано понад 1,5 тисячі тонн макулатури. У 2016 році школярам та дошкільнятам вдалося зібрати понад 150 тонн використаного паперу та понад 2,4 тонн відпрацьованих батарейок. Це вагомий вклад у збереження довкілля нашого краю, адже правильна утилізація та переробка відходів зменшує антропогенне навантаження на природу, скорочує використання деревини та дає можливість економити енергоресурси.

На сьогодні у Луцьку діють не менше 100 пунктів прийому відпрацьованих батарейок. Окрім шкіл та садочків, до акції долучилися й представник приватного бізнесу та торгівельні мережі.

До учасників збору вторинної сировини зі словами вдячності за зроблене звернулася секретар міської ради Юлія Вусенко. Вона наголосила, що міська рада, яка виступила ініціатором збору вторсировини, всі ці роки активно підтримувала цю діяльність. “Дякую усім педагогам, дітям та їх батькам, усім, хто допомагав у зборі вторсировини. Ви на власному прикладі показали, що наше майбутнє-це чисте та здорове місто, свідома молодь, а відтак — і Україна. Бажаю вам і надалі продовжувати розпочате, аби у свідомості наших прийдешніх поколінь сформувалося шанобливе ставлення до природи”, - підкреслила вона.

Потому Юлія Вусенко та Андрій Киця вручили відзнаки за найкращі досягнення у конкурсі зі збору вторинної сировини у 2016 році. За підсумками 2016 року переможцем загальноміської акції “Чистий двір, вулиця, місто – чиста Україна” серед загальноосвітніх навчальних закладів міста Луцька став колектив комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради” (директор Дубина Олександр Дмитрович).

На завершення маленькі екологи на сцені перевтілилися у лісових мешканців, які вміло дбають про чистоту своєї домівки.

17 лютого 2017, 09:08
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Суд над Януковичем проходить сьогодні, 29 травня
Він не впорався з керуванням і зіткнувся із придорожнім деревом.
Німецький автовиробник Volkswagen, який володіє правами на бренд «Москвич» з 2009 року, вирішив відродити легендарну радянську марку автомобілів
Центрами розвитку авіамодельного спорту на Волині є станції юних техніків у Ковелі, Камені-Каширському, Старій Вижівці та Любомлі
Так звані таємні в’язниці запропонували узаконити
Незаконні збройні формування продовжують турбувати місцеве населення.
Рятувальники безперервно заливають водою ділянку полігону, на якій виникла пожежа
Про це йшлося під час сьогоднішньої оперативної наради
Крик душі відомого лікаря: педіатр Євген Комаровський в колонці для «Новое время» намагається достукатись до народних депутатів, щоб вони запровадили медичну реформу. Подаємо повністю його текст
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ