up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Трамп каже, що ЗМІ псують його стосунки з Путіним

Президент США заявив, що не гарантує досягнення вдалої угоди з Росією

На думку американського керманича, процес переговорів ускладниться через помилкову інформацію в ЗМІ. Про це він заявив журналістам на прес-конференції, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на прес-службу Білого дому.

Це ганьба. Тому що, якщо ми порозуміємося з Росією і, до речі, з Китаєм...

«Я люблю вести переговори. Я роблю це дуже гарно... Але я хочу вам сказати, що неправдиві матеріали в засобах масової інформації, зроблені вами недостовірні новини, ускладнюють можливість укласти угоду з Росією», - сказав Трамп. Трамп також заявив, що президент Російської Федерації Володимир Путін, читаючи такі новини, ймовірно, вважає, що Трамп не в змозі налагодити відносини з Росією з-за того, що на нього тисне фальшива інформація. «Це ганьба. Тому що, якщо ми порозуміємося з Росією і, до речі, з Китаєм, Японією та всіма іншими, якщо ми зможемо порозумітися з ними, це буде позитивним моментом, а не негативним», - заявив Трамп. Разом з тим Трамп заявив, що не гарантує досягнення вдалої угоди з Росією, зазначивши, що лише спробує це зробити. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Трамп заявив, що успадкував від адміністрації Обами «безлад».

  

17 лютого 2017, 10:16
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Наприкінці поєдинку вболівальники киян мало не посивіли
Заважав працювати та сипав нецензурщиною
Рятувальники прибули дуже швидко – тож збитки від пожежі мінімальні
Відповідну петицію зареєстрували на сайті Луцької міської ради
Інформацію підтвердила Державна міграційна служба
Суперники раніше зустрічалися 16 разів – але ніколи не перетиналися в кубкових поєдинках
Відзначатимуть День народження тапіра Майї та Міжнародний день тигрів
Двоє ковельчан допомогли поліцейським затримати зловмисника, який побив та пограбував 89-річного волинянина. Т.в.о. начальника Ковельського відділу поліції Василь Бучинський за особистий внесок у боротьбі зі злочинністю вручив подяки 26-річним жителям міста Ковеля – Горгуну Максиму та Прокопчуку Артему
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ