up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Трамп каже, що ЗМІ псують його стосунки з Путіним

Президент США заявив, що не гарантує досягнення вдалої угоди з Росією

На думку американського керманича, процес переговорів ускладниться через помилкову інформацію в ЗМІ. Про це він заявив журналістам на прес-конференції, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на прес-службу Білого дому.

Це ганьба. Тому що, якщо ми порозуміємося з Росією і, до речі, з Китаєм...

«Я люблю вести переговори. Я роблю це дуже гарно... Але я хочу вам сказати, що неправдиві матеріали в засобах масової інформації, зроблені вами недостовірні новини, ускладнюють можливість укласти угоду з Росією», - сказав Трамп. Трамп також заявив, що президент Російської Федерації Володимир Путін, читаючи такі новини, ймовірно, вважає, що Трамп не в змозі налагодити відносини з Росією з-за того, що на нього тисне фальшива інформація. «Це ганьба. Тому що, якщо ми порозуміємося з Росією і, до речі, з Китаєм, Японією та всіма іншими, якщо ми зможемо порозумітися з ними, це буде позитивним моментом, а не негативним», - заявив Трамп. Разом з тим Трамп заявив, що не гарантує досягнення вдалої угоди з Росією, зазначивши, що лише спробує це зробити. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Трамп заявив, що успадкував від адміністрації Обами «безлад».

  

17 лютого 2017, 10:16
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
У Луцьку демонтують незаконно встановлені обмежувачі руху на проїжджих частинах вулиць
Прокуратура вимагає стягнення з підприємця коштів на розвиток інфраструктури села Прилуцьке
Маневицький краєзнавчий музей з нагоди 50 - річчя створення запрошує музейників, науковців, краєзнавців та бажаючих долучитись та взяти участь 3-4 листопада 2017 року в урочистостях, а також у роботі Міжнародної конференції «Маневицький краєзнавчий музей – осередок історії та культури»
Для них придбали нові велосипеди
"Вусата" Мона Ліза спочатку оцінювалася в 400-600 тисяч доларів
У Дрогобицькому районі, біля села Доброгостів в лісовому ставку місцеві жителі виявили та підняли на поверхню тіло 69-річного місцевого жителя
На місці працюють аварійні бригади
Протягом вихідних рятувальники 18 разів виїздили на допомогу волинянам
Одного нетверезого водія виявили патрульні після зміни, інший – спричинив ДТП
У Шацьку знищили охоронний знак і розорали городище, яке є пам’яткою археології
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ