up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Блокувальники готуються до штурму

Активісти, які блокують товарообіг між окупованою територію і підконтрольною Україні частиною Донбасу, заявили про підготовку правоохоронців до силового зняття блокади

На редуті «Запоріжжя» неподалік Бахмуту з'їжджаються правоохоронці. З Костянтинівки виїхали 50 спецпризначенців на двох автобусах. За словами активістів, ризик штурму залишається надзвичайно високим, про це повідомляє «24 канал» з посиланням на «Штаб блокади торгівлі з окупантами».

Наразі поблизу редуту перебувають журналісти телеканалу ТРК «Україна», власником якої є Рінат Ахметов. Це недобрий знак.

«Наразі поблизу редуту перебувають журналісти телеканалу ТРК «Україна», власником якої є Рінат Ахметов. Також під'їхала пожежна машина, що також є недобрим знаком», – йдеться у повідомленні штабу.

За словами активістів блокади та ветеранів АТО, вони готові до захисту редуту та відбиття провокацій і можливого штурму.

Нардеп Семен Семенченко додав, що на підтримку ветеранам АТО з редуту «Запоріжжя» прибули колишні бійці батальйону «Кривбас».


17 лютого 2017, 12:10
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Вакансії та можливості працевлаштування в Ківерцівському національному природному парку «Цуманська пуща» представляла заступник начальника відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Грицюк Юлія, яка сама є випускницею географічного факультету даного вузу
Українці мають зайву житлоплощу будуть змушені доплатити податки за "зайву" норму понад кожен квадратний метр. При цьому ставки податків визначає місцева влада
Волинян запрошують взяти участь у дискусії щодо розробки та впровадження системних змін у країні
21-річний військовослужбовець Володимир Бабій зараз лікується в луцькому онкодиспансері, у якого 4-ий ступінь раку
Відповідну петицію, зареєстровану на сайті Луцької міської ради, вже підтримали 244 людини, із 300 необхідних
Колишній нардеп і міністр оборони Анатолій Гриценко вважає, що нинішня політична ситуація у Луцьку, зокрема затягування з виборами міського голови, виникла виключно в інтересах "олігархічного політиканства"
На заїзд до табору, який розпочнеться 30 травня, вирушать 450 юних волинян
Ще рік тому Настуся пішла в перший клас, дуже добре навчалася, любила співати і малювати…
Останній «домашній» матч лучани зіграли... у Львові
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ