up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Ковельчани віддали шану «афганцям»

title
Старшокласники та їх наставники поспілкувались з учасникими бойових дій в Афганістані, антитерористичної операції, Революції Гідності

У кожному навчальному закладі впродовж цього тижня було проведено заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та чергової річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

У СШ №3 імені Лесі Українки відбувся загальноміський захід «Історична правда. Забуттю не підлягає», повідомляє сайт Ковельської міської ради.

На зустріч були запрошені учасники бойових дій в Афганістані, антитерористичної операції, Революції Гідності, волонтер громадської організації «Альтаїр», лідери учнівського самоврядування, педагоги-організатори, заступники директорів з виховної роботи.

Гості поділились спогадами про пережите, про те, через які випробування їм довелось пройти. Непросто без сліз, тривоги слухати такі спогади. Адже життя кожного з них – це частинка історії нашої країни, а вона у нас, на жаль, досить трагічна.

Зі словами вдячності звернувся до присутніх начальник управління освіти Віктор Бичковський.

Учасники заходу могли оглянути світлини, ознайомитись з біографіями наших земляків – учасників війни в Афганістані та антитерористичної операції.

Водночас у кожному навчальному закладі впродовж цього тижня було організовано та проведено заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та чергової річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Це - зустрічі з воїнами - афганцями; тематичні виховні години спілкування: «Афганістан в моїй душі болить», «Забути не дано…», «Афганській біль», «Крізь пекло афганської війни»; екскурсії у міський музей-спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Крім того, у музеях бойової слави, бібліотеках організовано тематичні експозиції та виставки літератури, присвячені участі співвітчизників у бойових діях на території інших держав.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»
Андрій та Роман Матвійчуки служать у підрозділах 14-ї окремої механізованої бригади
Згодом у «автолюбителя» знайшли пістолет і цілу жменю таблеток «екстазі»
Зуміли відчинити поламаний замок і визволити жінку, яка разом з дитиною перебувала у квартирі
Загалом від початку доби незаконні збройні формування 19 разів порушили перемир’я
Адже рук у нього лише дві – а треба було мати п’ять…
«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ