up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Ковельчани віддали шану «афганцям»

title
Старшокласники та їх наставники поспілкувались з учасникими бойових дій в Афганістані, антитерористичної операції, Революції Гідності

У кожному навчальному закладі впродовж цього тижня було проведено заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та чергової річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

У СШ №3 імені Лесі Українки відбувся загальноміський захід «Історична правда. Забуттю не підлягає», повідомляє сайт Ковельської міської ради.

На зустріч були запрошені учасники бойових дій в Афганістані, антитерористичної операції, Революції Гідності, волонтер громадської організації «Альтаїр», лідери учнівського самоврядування, педагоги-організатори, заступники директорів з виховної роботи.

Гості поділились спогадами про пережите, про те, через які випробування їм довелось пройти. Непросто без сліз, тривоги слухати такі спогади. Адже життя кожного з них – це частинка історії нашої країни, а вона у нас, на жаль, досить трагічна.

Зі словами вдячності звернувся до присутніх начальник управління освіти Віктор Бичковський.

Учасники заходу могли оглянути світлини, ознайомитись з біографіями наших земляків – учасників війни в Афганістані та антитерористичної операції.

Водночас у кожному навчальному закладі впродовж цього тижня було організовано та проведено заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та чергової річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Це - зустрічі з воїнами - афганцями; тематичні виховні години спілкування: «Афганістан в моїй душі болить», «Забути не дано…», «Афганській біль», «Крізь пекло афганської війни»; екскурсії у міський музей-спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Крім того, у музеях бойової слави, бібліотеках організовано тематичні експозиції та виставки літератури, присвячені участі співвітчизників у бойових діях на території інших держав.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Російсько-окупаційні війська продовжують обстріли позицій Збройних Сил України
За прогнозом чергового синоптика обласного гідрометеоцентру Надії Голі, сьогодні, 28 квітня, – хмарно з проясненням, дощ, місцями сильний, гроза, град
Минає 70 років з часу примусового виселення польською владою українців з рідної землі
Заходи будуть спрямовані на збереження дорожнього полотна
Їхню легалізацію буде призупинено у відповідь на брутальні дії польської сторони
Куриво малолітнім відпускали навіть поштучно…
«Ми поважали Польщу-адвоката. Але не терпітимимо Польщу-прокурора»
Вона присвячена річниці Чорнобильської трагедії і діє у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ