up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Що після заяви?

Як відомо, досить напружена ситуація склалася у Ковельській міській раді сьомого скликання

Іван Ковельський

Якщо раніше тут рішення приймалися досить оперативно, дискусії були конструктивними й діловими, то нині картина дещо інша: сесії іноді переносяться або взагалі не відбуваються, виступи депутатів та їх поведінка іноді нагадують «законотворчість» київських нардепів.

Причин цього чимало, але одна з найголовніших: відсутність твердої більшості в однодумців міського голови Олега Кіндера, який віднедавна виконує функції радника Юлії Тимошенко з питань місцевого самоврядування.

Причин цього чимало, але одна з найголовніших: відсутність твердої більшості в однодумців міського голови Олега Кіндера, який віднедавна виконує функції радника Юлії Тимошенко з питань місцевого самоврядування. Після останніх виборів «біло-сердечних» в мерії суттєво поменшало. Їм на зміну прийшли посланці «Солідарності», «УКРОПу», Радикальної партії Олега Ляшка та «Свободи». Схоже на те, що виникла у раді нова коаліція, члени якої не завжди голосують так, як хотілося б очільнику органу місцевого самоврядування.

В таких умовах голова однієї з депутатських комісій, член ВО «Батьківщина» Геннадій Кіндер (брат мера) зробив днями не зовсім звичайну заяву, про суть якої розповіла газета «Вісті Ковельщини» в інтерв’ю під заголовком «Що спричинило заяву про складання повноважень?». У розмові із журналістом пан Геннадій зазначив, що роботу комісії, яку він очолює, фактично блокують представники опозиції, нормально працювати він не має змоги, а тому заявив про складання повноважень голови комісії. Заодно запропонував, щоб цю посаду зайняв один із представників нової більшості у міськраді.

Як розвиватимуться події далі, покаже час. Принаймні чергова сесія міськради запланована на 23 лютого.

17 лютого 2017, 13:21
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
З 28 лютого по 6 квітня в ПАР вперше відбудеться захід під назвою «Українські Дні в Кейптауні»
Скандально відомий нардеп Андрій Артеменко зареєстрував у парламенті проект закону про внесення змін до закону про громадянство України щодо подвійного громадянства
Бойовики встановили дві міни спрямованої дії МОН-100, і спостерігачі ОБСЄ не готові без розмінування прибути на Донецьку фільтрувальну станцію, а без них до ремонтних робіт не приступлять бригади КП «Вода Донбасу»
Син нацистського чиновника повернув два твори мистецтва та карту Польщі, які його сім’я викрала з Кракова під час Другої світової війни.
Франція рішуче засуджує відновлення бойових дій, в результаті яких кілька мирних жителів отримали поранення на Донбасі
Визнання Росією «документів» «ДНР/ЛНР» є шляхом до замороженого конфлікту
У Чернігові взяли штурмом квартиру злочинця, який 24 лютого стріляв у працівника ломбарду
Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про те, що Україна переможе Росію у гібридній війні на Донбасі
СБУ спільно з прокуратурою та Нацполіцією викрила незаконну схему, за якою збагачувались керівники однієї з регіональних філій Укрзалізниці
На Волині затримано організовану злочинну групу, яка вчинила розбійний напад на страхового агента
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ