up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Що після заяви?

Як відомо, досить напружена ситуація склалася у Ковельській міській раді сьомого скликання

Іван Ковельський

Якщо раніше тут рішення приймалися досить оперативно, дискусії були конструктивними й діловими, то нині картина дещо інша: сесії іноді переносяться або взагалі не відбуваються, виступи депутатів та їх поведінка іноді нагадують «законотворчість» київських нардепів.

Причин цього чимало, але одна з найголовніших: відсутність твердої більшості в однодумців міського голови Олега Кіндера, який віднедавна виконує функції радника Юлії Тимошенко з питань місцевого самоврядування.

Причин цього чимало, але одна з найголовніших: відсутність твердої більшості в однодумців міського голови Олега Кіндера, який віднедавна виконує функції радника Юлії Тимошенко з питань місцевого самоврядування. Після останніх виборів «біло-сердечних» в мерії суттєво поменшало. Їм на зміну прийшли посланці «Солідарності», «УКРОПу», Радикальної партії Олега Ляшка та «Свободи». Схоже на те, що виникла у раді нова коаліція, члени якої не завжди голосують так, як хотілося б очільнику органу місцевого самоврядування.

В таких умовах голова однієї з депутатських комісій, член ВО «Батьківщина» Геннадій Кіндер (брат мера) зробив днями не зовсім звичайну заяву, про суть якої розповіла газета «Вісті Ковельщини» в інтерв’ю під заголовком «Що спричинило заяву про складання повноважень?». У розмові із журналістом пан Геннадій зазначив, що роботу комісії, яку він очолює, фактично блокують представники опозиції, нормально працювати він не має змоги, а тому заявив про складання повноважень голови комісії. Заодно запропонував, щоб цю посаду зайняв один із представників нової більшості у міськраді.

Як розвиватимуться події далі, покаже час. Принаймні чергова сесія міськради запланована на 23 лютого.

17 лютого 2017, 13:21
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
В запеклій боротьбі перше місце виборола збірна 3-го караулу
Гравець рівненського «Вереса» забив обидва голи у ворота Аргентини!
Був дуже комунікабельним, привітним, хоча й сором'язливим...
Таїнство сповіді звершив один з найстаріших священиків Луцька та духівник Луцького міського благочиння – протоієрей Миколай Рибчинський
Під час поверхневого огляду патрульними зловмисник спробував накивати п’ятами
Мовляв, приховав наявність валютних депозитів
Старовижівський відділ Ковельської місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням про вбивство через необережність, вчинене 35-річним мешканцем смт. Люблинець Ковельського району
У такий спосіб відзначали День Державного Прапора
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ