up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Що після заяви?

Як відомо, досить напружена ситуація склалася у Ковельській міській раді сьомого скликання

Іван Ковельський

Якщо раніше тут рішення приймалися досить оперативно, дискусії були конструктивними й діловими, то нині картина дещо інша: сесії іноді переносяться або взагалі не відбуваються, виступи депутатів та їх поведінка іноді нагадують «законотворчість» київських нардепів.

Причин цього чимало, але одна з найголовніших: відсутність твердої більшості в однодумців міського голови Олега Кіндера, який віднедавна виконує функції радника Юлії Тимошенко з питань місцевого самоврядування.

Причин цього чимало, але одна з найголовніших: відсутність твердої більшості в однодумців міського голови Олега Кіндера, який віднедавна виконує функції радника Юлії Тимошенко з питань місцевого самоврядування. Після останніх виборів «біло-сердечних» в мерії суттєво поменшало. Їм на зміну прийшли посланці «Солідарності», «УКРОПу», Радикальної партії Олега Ляшка та «Свободи». Схоже на те, що виникла у раді нова коаліція, члени якої не завжди голосують так, як хотілося б очільнику органу місцевого самоврядування.

В таких умовах голова однієї з депутатських комісій, член ВО «Батьківщина» Геннадій Кіндер (брат мера) зробив днями не зовсім звичайну заяву, про суть якої розповіла газета «Вісті Ковельщини» в інтерв’ю під заголовком «Що спричинило заяву про складання повноважень?». У розмові із журналістом пан Геннадій зазначив, що роботу комісії, яку він очолює, фактично блокують представники опозиції, нормально працювати він не має змоги, а тому заявив про складання повноважень голови комісії. Заодно запропонував, щоб цю посаду зайняв один із представників нової більшості у міськраді.

Як розвиватимуться події далі, покаже час. Принаймні чергова сесія міськради запланована на 23 лютого.

17 лютого 2017, 13:21
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Вакансії та можливості працевлаштування в Ківерцівському національному природному парку «Цуманська пуща» представляла заступник начальника відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Грицюк Юлія, яка сама є випускницею географічного факультету даного вузу
Українці мають зайву житлоплощу будуть змушені доплатити податки за "зайву" норму понад кожен квадратний метр. При цьому ставки податків визначає місцева влада
Волинян запрошують взяти участь у дискусії щодо розробки та впровадження системних змін у країні
21-річний військовослужбовець Володимир Бабій зараз лікується в луцькому онкодиспансері, у якого 4-ий ступінь раку
Відповідну петицію, зареєстровану на сайті Луцької міської ради, вже підтримали 244 людини, із 300 необхідних
Колишній нардеп і міністр оборони Анатолій Гриценко вважає, що нинішня політична ситуація у Луцьку, зокрема затягування з виборами міського голови, виникла виключно в інтересах "олігархічного політиканства"
На заїзд до табору, який розпочнеться 30 травня, вирушать 450 юних волинян
Ще рік тому Настуся пішла в перший клас, дуже добре навчалася, любила співати і малювати…
Останній «домашній» матч лучани зіграли... у Львові
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ