up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Психоневрологію відкрили… заново

З першого березня нинішнього року колишнє нововолинське психоневрологічне відділення №11 Волинської обласної психіатричної лікарні №2, що в селищі Олика Ківерцівського району, почне працювати в новому статусі

Алла Лісова

 Тепер відділення діятиме в структурі Нововолинської центральної міської лікарні. Таке рішення було прийнято на засіданні виконкому Нововолинської міської ради. Як відомо, питання про скорочення, читай закриття, цього підрозділу в рамках запланованої реорганізації лікувальних закладів області з метою економії бюджетних коштів виникло ще з осені минулого року.

Вдалося частково (замість 25 місць буде 15) відстояти подальше функціонування психоневрології.

 Тоді на сполох забили колектив відділення, а також родичі тих, хто отримує необхідну медичну допомогу саме на цих ліжко – місцях. Аби не допустити ліквідації його, до вирішення проблеми долучилися міська влада, депутати обласної ради. Таким чином вдалося частково (замість 25 місць буде 15) відстояти подальше функціонування психоневрології за формулою п’ятдесят на п’ятдесят: половину витрат на цей рік має взяти на себе обласний бюджет, а решту фінансуватимуть з міської казни. А вже з наступного року нововолинці міркуватимуть, як утримувати надалі це відділення. До слова, на 2017-й рік витрати становлять близько 1 млн 300 тисяч гривень.

 

17 лютого 2017, 14:27
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
«Професійний політик» не добирав слів на адресу правоохоронців
У Національному природному парку «Цуманська пуща» досліджували стан популяцій червонокнижних рослин
Найпоширенішими кримінальними правопорушеннями є крадіжки та зберігання наркотиків
Старший тренер Юрій Вірт готуватиме команду до найближчих матчів чемпіонату замість Володимира Мазяра
Ще одного військовослужбовця ЗСУ поранено
Мала заспіває Гімн України за себе й за батька?
Тварина виявила необачність і втрапила в заболочену яму
Тварина виявила необачність і втрапила в заболочену яму
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ