up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Волинські прокурори домоглися 4-місячного арешту для шахрая

Він вкрав картку у пенсіонера, до якої знав пін-код

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині

Апеляційний же суд Волинської області, задовольнивши апеляційну скаргу прокуратури, засудив обвинуваченого до 4 місяців арешту.

Дослухавшись до доводів прокурорів, апеляційний суд Волинської області змінив міру покарання 23-річному мешканцю села Городище Луцького району, який викрав у пенсіонера банківську картку та зняв із неї 4 тис. грн.
Неодноразово судимий до цього за вчинення корисливих злочинів нетверезий молодик 26 січня минулого року витягнув з кишені сплячого товариша по чарці банківську картку й, знаючи пін-код, упродовж двох наступних днів викрадав із неї гроші.
Луцький міськрайонний суд визнав чоловіка винним у викраденні офіційного документа та крадіжках, вчинених повторно (кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 357 та ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України, і призначив йому покарання у виді 1 року й 6 місяців позбавлення волі зі встановленням півторарічного іспитового строку та у виді штрафу в розмірі 680 грн.
Апеляційний же суд Волинської області, задовольнивши апеляційну скаргу прокуратури, засудив обвинуваченого до 4 місяців арешту.

 

17 лютого 2017, 16:05
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Дослідники з університетів Оксфорда й Ковентрі довели, що активний і регулярний секс пов'язаний із покращенням мозкової діяльності, особливо у старших людей
Через розстрати менеджерів могли виникнути надзвичайні ситуації на державному аміакопроводі
Від січня до кінця квітня Польща експортувала в Україну 445,3 млн кубічних метрів газу і вийшла на 4 місце серед найбільших постачальників
КП «Київпастранс» 20 червня за результатами тендеру уклав чотири угоди про поставку дизельного палива наливом на загальну суму 197,88 млн грн
Турнір юніорок і сеньорок проходив в ізраїльському Холоні.
Джон Торі восени разом із делегацією бізнесменів приїде до Києва
На магістральному водогоні у Винниках біля Львова сталась аварія
20-річна дівчина Евіта Делмундо з Кота-Кінабалу (Малайзія) народилася із великими родимками і бородавками по всьому тілу.
Захід відбудеться 26 червня у Палаці культури міста
В Україні ще торік влітку в деяких містах було запроваджено одруження за 24 години. А з 25 січня 2017 року цей пілотний проект «дійшов» і до нашого обласного центру. І вже можна говорити про перші результати
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ