Курси НБУ $ 39.23 € 42.44
6:1 — не будіть звіра в «Барселоні»… (Відео)

… а то потрапите в його пащу!

Петро ПАС

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч–відповідь. «Барселона» (Іспанія) — «Парі Сен–Жермен» (Франція) — 6:1 (1:0 — Луїс Суарес, 3 хв.; 2:0 — Курзава, 40, автогол; 3:0 — Мессі, 50, з пенальті; 3:1 — Кавані, 62; 4:1 — Неймар, 88; 5:1 — Неймар, 90+1, з пенальті; 6:1 — Серхі Роберто, 90+5). Перший поєдинок — 0:4.

«Барселона» стала першою командою в історії турніру, яка відігралася з 0:4 і вийшла в наступну стадію — до чвертьфіналу Ліги чемпіонів–2017.

Перед грою бразильська зірка «Барселони» Неймар побився об заклад з партнерами, що оформить як мінімум дубль у матчі на «Камп Ноу» і їхня команда переможе. Почувши про це парі, гравці й уболівальники недружніх команд брали зірку пентакампеонів на кпини…

А він як у воду дивився! Адже «Барселона» зробила неймовірне: програючи після першого матчу 0:4, команда зуміла подолати цей негативний гандикап і схилити шальки терезів на свою користь. І це при тому, що ще до 88–ї хвилини каталонці вигравали лише 3:1 і для виходу в наступну стадію їм потрібно було забивати ще тричі (адже французи забили на їхньому полі, тому навіть перемоги 5:1 було замало). Але тут за справу взявся Неймар: спочатку ідеально пробив штрафний на 89–й хвилині, а за тим і пенальті — на 91–й. А коли до завершення додаткового часу залишалося якихось 10 секунд, Серхі Роберто підставив ногу під м’яч і той влетів у дев’ятку парижан — 6:1!

Тож «Барселона» стала першою командою в історії турніру, яка відігралася з 0:4 і вийшла в наступну стадію — до чвертьфіналу Ліги чемпіонів–2017.

— Діти і дорослі ніколи не забудуть, що тут сталося. Я присвячую цю перемогу вболівальникам «Барселони», котрі вірили в нас, — заявив після матчу головний тренер каталонського клубу Луїс Енріке. Справді, таке не забувається. І додає сил ніколи не здаватися. Тож будьте, як «Барселона»!