up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У Горохові нагородили двірника, тракториста і екскаваторника (Фото)

title
А також ще кількох людей, які мають малопомітні, але вкрай важливі професії

Леся ВЛАШИНЕЦЬ

Із нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в.о.начальника Горохівського ВУЖКГ Степан Білозір і директор ТзОВ «Еталон» Анатолій Клемба ініціювали для своїх колективів святкову урочистість.

Найперше особисто привітали колег із професійним святом, відзначивши старанність і відповідальність кожного, хто хазяйновито і турботливо, як удома, дбає про порядок у місті.  Грамоти від трудового колективу ВУЖКГ Степан Білозір вручив слюсареві Володимирові Манячуку,  електрикові-сторожеві Олександрові Нестеруку, машиністу Анатолію Дмитруку, контролерам Катерині Шестовій і Володимирові Яриченку.

Людям, від яких залежить комфорт і затишок у оселях горохівчан, слова вдячності і гарних побажань від громади міста мали за честь висловити мер Горохова Віктор Годик і заступник міського голови Максим Ящукевич.

Людям, від яких залежить комфорт і затишок у оселях горохівчан, слова вдячності і гарних побажань від громади міста мали за честь висловити мер Горохова Віктор Годик і заступник міського голови Максим Ящукевич, які за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісність при виконанні службових обов’язків вручили Почесні грамоти  двірникам Любові Веремчук і Людмилі Воскресенській, трактористові Ігореві Мельничуку, водієві Станіславові  Борію, майстрові Сергієві Кінаху,  слюсареві Василеві Зварку, екскаваторнику Андрієві Люблюку.

Віктор Годик передав вітання колективам «Еталону» і ВУЖКГ від голови райдержадміністрації Любові Матвєєвої і голови районної ради Тараса Щерблюка. Очільники району відзначили Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради старанність  механіка Олександра Косинського, водія Віталія Шумчука, бухгалтера Тетяни Смаги.

За поданням директора ТзОВ «Еталон» Анатолія Клемби і в.о.начальника ВУЖКГ Степана Білозіра, Почесних грамот облдержадміністрації удостоїлися двірник Орися Горбенко і електрогазозварювальник Володимир Хамула.

Від підприємців міста представникам найзатребуваніших професій зичив здоров’я і процвітання Олександр Юзвик. Свято вдалося щедрим на побажання здоров’я і взаєморозуміння, достатку і гараздів, гарного настрою, поваги і авторитету, без яких не відбувається кожна поважаюча себе професійна родина.

Фото Лесі ВЛАШИНЕЦЬ.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Протримали на кордоні понад 5 годин і завернули всю групу
Три пілотні проекти найближчим часом будуть запущені у Дарницькому районі Києва, Малиновському районі Одеси та місті Сєверодонецьк Луганської області
Громадянин Польщі втратив автівку через незаконний бізнес
Смертельний вирок винесений за звинуваченням у «державній зраді»
Чолокік кинув коктейль Молотова у газову цистерну
Алкогольна компанія зробила віскі в честь Гілларі Клінтон
Український боксер вирішив змінити підхід до тренувань за допомогою нового тренера
На трасі Івано-Франківськ-Коломия, в районі селища Отинія 25 березня сталася зіткнулися легковики Chevrolet Tacuma і Tesla Model S
Минулої неділі жителі села Роговичі Локачинського району вибігали зі своїх осель, хто в чому був вбраний. Люди летіли, як на пожежу, бо лихо, що спіткало їхню громаду, за масштабами не менше
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ