up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Кремль прирівняв «паспорти» так званих «ДНР» і «ЛНР» до паспортів громадян України

Вони повинні кожні 90 днів виїжджати назад

На території Росії для осіб, які отримали «паспорти» незаконних формувань «ДНР» і «ЛНР», діють ті ж міграційні правила, що і для решти громадян України. Про це повідомляє РБК, посилаючись на джерела, пише «Українська правда».

Російська влада не стала давати жителям ОРДЛО спрощений порядок перебування на території країни. Вони можуть перебувати на території Росії, не маючи дозволу на проживання, не більше 90 днів поспіль, після чого повинні на 90 днів залишити країну. Про це розповіли два співрозмовника в Держдумі РФ, а також підтвердив представник міграційного управління МВС РФ, член Ради з прав людини при президенті і представник «ЛНР».

За словами одного з бойовиків «ДНР», на практиці ці особи не заповнюють міграційну карту.

«Ми з подивом дізналися, що жителі «ДНР» і «ЛНР» повинні кожні 90 днів виїжджати. Люди про це не знали», – розповів виданню депутат Держдуми РФ.

Інший співрозмовник видання в парламенті пояснив, що в указі президента РФ Володимира Путіна йдеться про жителів окремих районів Донецької та Луганської областей України, а отже, на них повинні поширюватися ті ж правила, що і на інших українців.

«Указ був підписаний, а підзаконні акти відомства не виробили ще», – повідомив він, нагадуючи, що і російські банки не відразу стали обслуговувати за так званими «паспортами», виданими жителям ОРДЛО.

Заступник керівника управління з питань міграції ГУ МВС РФ Володимир Іванов підтвердив виданню, що Росія вважає жителів ОРДЛО «все одно іноземцями, громадянами України». «Вони приїжджають, знаходяться тут 90 днів, потім на такий же термін повинні виїхати», – уточнив він.

При цьому, за словами одного з бойовиків «ДНР», на практиці ці особи не заповнюють міграційну карту.

Раніше повідомлялося, що президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання на території Російської Федерації документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях Луганської та Донецької областей, окупованих проросійськими бойовиками.

20 березня 2017, 07:48
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Протримали на кордоні понад 5 годин і завернули всю групу
Три пілотні проекти найближчим часом будуть запущені у Дарницькому районі Києва, Малиновському районі Одеси та місті Сєверодонецьк Луганської області
Громадянин Польщі втратив автівку через незаконний бізнес
Смертельний вирок винесений за звинуваченням у «державній зраді»
Чолокік кинув коктейль Молотова у газову цистерну
Алкогольна компанія зробила віскі в честь Гілларі Клінтон
Український боксер вирішив змінити підхід до тренувань за допомогою нового тренера
На трасі Івано-Франківськ-Коломия, в районі селища Отинія 25 березня сталася зіткнулися легковики Chevrolet Tacuma і Tesla Model S
Минулої неділі жителі села Роговичі Локачинського району вибігали зі своїх осель, хто в чому був вбраний. Люди летіли, як на пожежу, бо лихо, що спіткало їхню громаду, за масштабами не менше
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ