up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Кремль прирівняв «паспорти» так званих «ДНР» і «ЛНР» до паспортів громадян України

Вони повинні кожні 90 днів виїжджати назад

На території Росії для осіб, які отримали «паспорти» незаконних формувань «ДНР» і «ЛНР», діють ті ж міграційні правила, що і для решти громадян України. Про це повідомляє РБК, посилаючись на джерела, пише «Українська правда».

Російська влада не стала давати жителям ОРДЛО спрощений порядок перебування на території країни. Вони можуть перебувати на території Росії, не маючи дозволу на проживання, не більше 90 днів поспіль, після чого повинні на 90 днів залишити країну. Про це розповіли два співрозмовника в Держдумі РФ, а також підтвердив представник міграційного управління МВС РФ, член Ради з прав людини при президенті і представник «ЛНР».

За словами одного з бойовиків «ДНР», на практиці ці особи не заповнюють міграційну карту.

«Ми з подивом дізналися, що жителі «ДНР» і «ЛНР» повинні кожні 90 днів виїжджати. Люди про це не знали», – розповів виданню депутат Держдуми РФ.

Інший співрозмовник видання в парламенті пояснив, що в указі президента РФ Володимира Путіна йдеться про жителів окремих районів Донецької та Луганської областей України, а отже, на них повинні поширюватися ті ж правила, що і на інших українців.

«Указ був підписаний, а підзаконні акти відомства не виробили ще», – повідомив він, нагадуючи, що і російські банки не відразу стали обслуговувати за так званими «паспортами», виданими жителям ОРДЛО.

Заступник керівника управління з питань міграції ГУ МВС РФ Володимир Іванов підтвердив виданню, що Росія вважає жителів ОРДЛО «все одно іноземцями, громадянами України». «Вони приїжджають, знаходяться тут 90 днів, потім на такий же термін повинні виїхати», – уточнив він.

При цьому, за словами одного з бойовиків «ДНР», на практиці ці особи не заповнюють міграційну карту.

Раніше повідомлялося, що президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання на території Російської Федерації документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях Луганської та Донецької областей, окупованих проросійськими бойовиками.

20 березня 2017, 07:48
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Його доправили на землю ще 1969-го
В результаті вибуху, за уточненими офіційними даними, загинули 19 осіб
Бойовикам «Ісламської держави» заборонили заходити до соцмереж
Минулої доби зафіксовано 59 фактів недотримання бойовиками режиму припинення вогню
За прогнозом чергового інженера-синоптика обласного гідрометеоцентру Світлани Гончаренко, сьогодні, 23 травня очікується мінлива хмарність, удень місцями короткочасний дощ, гроза
Розміщена сьогодні на сайті міськради петиція користується неабиякою популярністю
У місті відбулася сімейна хода «Міцна сім’я – міцна Україна»
Одіозний керівник інформаційного блоку телеканалу «Інтер» таки витворений з України
Таку інформацію оприлюднив секретар міської ради, виконувпач обов’язків міського голови Ігор Поліщук
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ