up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Конституційному суду призначили тимчасового керівника. Знову олігарх

Конституційний суд призначив виконувачем обов'язків свого голови Віктора Кривенка замість Юрія Бауліна, термін повноважень якого на цій посаді закінчився.

У 2015 році Кривенко задекларував спільно з дружиною 13 земельних ділянок, торгово-розважальний центр і готель.

Про це повідомила представник відділу забезпечення діяльності голови КС Світлана Папаяні, передає "Українська правда", посилаючись на "Українські новини".  "Виконуючим обов'язки призначено Кривенка", - сказала вона.

За її словами, 18 березня закінчився 4-річний термін повноважень Бауліна на посаді голови КС. Дата обрання нового голови суду ще не визначена.

Кривенко був призначений суддею КС 13 листопада 2015 року на з'їзді суддів. До цього він був суддею Верховного Суду.

Кривенко народився 6 серпня 1955 року, закінчив Київський державний університет ім. Шевченка. Нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого 5-го ступеня.

Кривенко був у колегії суддів Верховного Суду, яка прийняла рішення про повторне голосування на президентських виборах 2004 року, на яких переміг Віктор Ющенко.

У 2015 році Кривенко задекларував спільно з дружиною 13 земельних ділянок, торгово-розважальний центр і готель. Зокрема, суддя володіє 7 земділянками, його дружина Наталя Савицька - 6.

Також у власності родини знаходяться 3 гаражі, 2 квартири і 2 будинки. Дружина судді вказала, що на 100% володіє міні-готелем і ТРЦ. Крім того, Кривенко з дружиною задекларували автомобілі Lexus lx570 (2008 року випуску), Mercedes-Benz S350 (2008), Mercedes-Benz C250 (2011) і вантажний ЗАЗ-Lanos TF55Y022 (2012). Також дружина Кривенка вказала надання позики у розмірі 3 млн гривень.

20 березня 2017, 12:06
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Дослідники з університетів Оксфорда й Ковентрі довели, що активний і регулярний секс пов'язаний із покращенням мозкової діяльності, особливо у старших людей
Через розстрати менеджерів могли виникнути надзвичайні ситуації на державному аміакопроводі
Від січня до кінця квітня Польща експортувала в Україну 445,3 млн кубічних метрів газу і вийшла на 4 місце серед найбільших постачальників
КП «Київпастранс» 20 червня за результатами тендеру уклав чотири угоди про поставку дизельного палива наливом на загальну суму 197,88 млн грн
Турнір юніорок і сеньорок проходив в ізраїльському Холоні.
Джон Торі восени разом із делегацією бізнесменів приїде до Києва
На магістральному водогоні у Винниках біля Львова сталась аварія
20-річна дівчина Евіта Делмундо з Кота-Кінабалу (Малайзія) народилася із великими родимками і бородавками по всьому тілу.
Захід відбудеться 26 червня у Палаці культури міста
В Україні ще торік влітку в деяких містах було запроваджено одруження за 24 години. А з 25 січня 2017 року цей пілотний проект «дійшов» і до нашого обласного центру. І вже можна говорити про перші результати
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ