up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Конституційному суду призначили тимчасового керівника. Знову олігарх

Конституційний суд призначив виконувачем обов'язків свого голови Віктора Кривенка замість Юрія Бауліна, термін повноважень якого на цій посаді закінчився.

У 2015 році Кривенко задекларував спільно з дружиною 13 земельних ділянок, торгово-розважальний центр і готель.

Про це повідомила представник відділу забезпечення діяльності голови КС Світлана Папаяні, передає "Українська правда", посилаючись на "Українські новини".  "Виконуючим обов'язки призначено Кривенка", - сказала вона.

За її словами, 18 березня закінчився 4-річний термін повноважень Бауліна на посаді голови КС. Дата обрання нового голови суду ще не визначена.

Кривенко був призначений суддею КС 13 листопада 2015 року на з'їзді суддів. До цього він був суддею Верховного Суду.

Кривенко народився 6 серпня 1955 року, закінчив Київський державний університет ім. Шевченка. Нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого 5-го ступеня.

Кривенко був у колегії суддів Верховного Суду, яка прийняла рішення про повторне голосування на президентських виборах 2004 року, на яких переміг Віктор Ющенко.

У 2015 році Кривенко задекларував спільно з дружиною 13 земельних ділянок, торгово-розважальний центр і готель. Зокрема, суддя володіє 7 земділянками, його дружина Наталя Савицька - 6.

Також у власності родини знаходяться 3 гаражі, 2 квартири і 2 будинки. Дружина судді вказала, що на 100% володіє міні-готелем і ТРЦ. Крім того, Кривенко з дружиною задекларували автомобілі Lexus lx570 (2008 року випуску), Mercedes-Benz S350 (2008), Mercedes-Benz C250 (2011) і вантажний ЗАЗ-Lanos TF55Y022 (2012). Також дружина Кривенка вказала надання позики у розмірі 3 млн гривень.

20 березня 2017, 12:06
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
У районі завершилася акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»
Прокуратура Волинської області скерувала до суду кримінальне провадження про вимагання і одержання неправомірної вигоди у сумі 40 тис. грн. уповноваженим працівником однієї з банківських установ
У зв’язку із заміною контактного проводу тролейбусної лінії з 10.00 год. 30.03.2017 до завершення робіт буде тимчасово зупинено рух транспорту, крім тролейбусів, по вулицях Гнідавській та Данила Галицького від перехрестя з вулицею Потебні до вулиці Троїцька
На думку голови Шацької райдержадміністрації, малі громади не мають перспективи
А в Україні в лютому зросла до 6209 гривень
В урочищі «Фасти» Люблинецької об’єднаної територіальної громади Ковельського району в минулому році рекультивували, а в цьому – засадили лісом територію, де було стихійне сміттєзвалище і самовільні піщані кар’єри
А ось народним артистам Антоніні та Світлані Маренич виділено дворічні виплати (усі – на фото)
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ