up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

На Волині ярмаркуватимуть кролівники та птахівники

У Піддубцях Луцького району пройде ярмарок домашньої та декоративної птиці і кролів

Сергій НАУМУК
Захід відбудеться на стадіоні села 25 березня. До участі організатори запрошують власників домашньої і декоративної птиці, кролівників та усіх, хто працює в дотичних галузях (кормовиробництво, ветеринарів, обладнання).

Організатори запрошують власників домашньої і декоративної птиці, кролівників та усіх, хто працює в дотичних галузях.

Під час ярмарку фахівці у галузях птахівництва та кролівництва інформуватимуть щодо годівлі, утримання та хвороб птиці і кролів.
З власників тварин стягуватимуть внесок (20 грн) для прибирання майданчика після ярмарку. Для демонстрації кролів і птиці безкоштовно надаватимуть 4-6 квадратних метрів площі. Продавці комбікормів, добавок, ветеринарних препаратів, обладнання тощо матимуть 5-10 квадратних метрів площі і сплачуватимуть 50 грн.
Організаторами ярмарку стали футбольний клуб «Піддубці», Піддубцівська сільська рада та департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.
Ярмаркуватимуть у Піддубцях з 8.00 до 14.00.

 

20 березня 2017, 14:46
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Щоправда, тривалий час йому вдавалося маскуватися під симпатичну молоду жінку  
Найбільшим попитом в Європі користуються суниця і полуниця з України
Вчора, 16 жовтня, під час санкціонованого обшуку працівники поліції вилучили в жителя райцентру Турійськ рапіру. За фактом незаконного поводження зі зброєю проводиться досудове розслідування за ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України
Президент Петро Порошенко називає абсолютно неприйнятим захоплення вертолітного майданчика на Парковій дорозі
8-річний хлопчик з Тернополя захистив свою квартиру від пограбування
Матіос пояснив, який подарунок Рада зробила російським терористам
Законопроект про медичну реформу розрахований на багатих жителів України. Якщо є гроші - йдеш і платиш, як у тебе немає грошей - то йди і вмирай
Цуманська селищна виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 130 кандидатів у депутати до відповідної селищної ради та 4 кандидати на посаду Цуманського селищного голови ОТГ
У День Захисника у Свято-Покровському храмі сіл Княгининок та Сирники, що біля Луцька, відбулася урочиста літургія, під час якої двох прихожанок парафії Азізову (Бохонюк) Лідію Василівну та Калюжну Людмилу Мефодіївну нагороджено «Орденом матері бійця АТО»
Лучани програють вдруге поспіль
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ