up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Гроші не замінять футболісту честі (фото)

title
Ультрас «Динамо» вчергове підірвали інформаційний простір своїм банером

Ультрас «Динамо» сколихнули інформаційний простір своїм банером на матчі 22-го туру УПЛ проти «Чорноморця».

Написано на ньому було «Перебіжчик гірший за ворога. Гроші не замінять честі!».

Очевидно, що цей банер адресовувався Артему Громову, який вирішив продовжити кар'єру у російському чемпіонаті – у «Крильях Совєтов».

Слово «гроші» було пофарбоване у кольори нашого «улюбленого» північно-східного сусіда, а слово «честі» – у національні та приємні серцю кольори.

Таким чином фанати «Динамо», так би мовити, вбили відразу двох зайців.

Очевидно, що цей банер адресовувався Артему Громову, який вирішив продовжити кар'єру у російському чемпіонаті – у «Крильях Совєтов».

Але цей «привіт» від ультрас можна передати і Анатолію Тимощука, котрий нещодавно увійшов у тренерський штаб санкт-петербурзького «Зеніту».

І щоб не розказували всякі Селезньови, як їм потрібно годувати сім'ю, адекватні люди в Україні добре розуміють, що не варто їхати заробляти «гроші» у країну, що є агресором.

І який же тепер респект хочеться висловити Олександру Гладкому, який запевнив, що він не поїде до Росії, як би його «Динамо» в особі керівництва клубу не хотіло туди сплавити, повідомляє Champion.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Дослідники з університетів Оксфорда й Ковентрі довели, що активний і регулярний секс пов'язаний із покращенням мозкової діяльності, особливо у старших людей
Через розстрати менеджерів могли виникнути надзвичайні ситуації на державному аміакопроводі
Від січня до кінця квітня Польща експортувала в Україну 445,3 млн кубічних метрів газу і вийшла на 4 місце серед найбільших постачальників
КП «Київпастранс» 20 червня за результатами тендеру уклав чотири угоди про поставку дизельного палива наливом на загальну суму 197,88 млн грн
Турнір юніорок і сеньорок проходив в ізраїльському Холоні.
Джон Торі восени разом із делегацією бізнесменів приїде до Києва
На магістральному водогоні у Винниках біля Львова сталась аварія
20-річна дівчина Евіта Делмундо з Кота-Кінабалу (Малайзія) народилася із великими родимками і бородавками по всьому тілу.
Захід відбудеться 26 червня у Палаці культури міста
В Україні ще торік влітку в деяких містах було запроваджено одруження за 24 години. А з 25 січня 2017 року цей пілотний проект «дійшов» і до нашого обласного центру. І вже можна говорити про перші результати
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ