up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Гроші не замінять футболісту честі (фото)

title
Ультрас «Динамо» вчергове підірвали інформаційний простір своїм банером

Ультрас «Динамо» сколихнули інформаційний простір своїм банером на матчі 22-го туру УПЛ проти «Чорноморця».

Написано на ньому було «Перебіжчик гірший за ворога. Гроші не замінять честі!».

Очевидно, що цей банер адресовувався Артему Громову, який вирішив продовжити кар'єру у російському чемпіонаті – у «Крильях Совєтов».

Слово «гроші» було пофарбоване у кольори нашого «улюбленого» північно-східного сусіда, а слово «честі» – у національні та приємні серцю кольори.

Таким чином фанати «Динамо», так би мовити, вбили відразу двох зайців.

Очевидно, що цей банер адресовувався Артему Громову, який вирішив продовжити кар'єру у російському чемпіонаті – у «Крильях Совєтов».

Але цей «привіт» від ультрас можна передати і Анатолію Тимощука, котрий нещодавно увійшов у тренерський штаб санкт-петербурзького «Зеніту».

І щоб не розказували всякі Селезньови, як їм потрібно годувати сім'ю, адекватні люди в Україні добре розуміють, що не варто їхати заробляти «гроші» у країну, що є агресором.

І який же тепер респект хочеться висловити Олександру Гладкому, який запевнив, що він не поїде до Росії, як би його «Динамо» в особі керівництва клубу не хотіло туди сплавити, повідомляє Champion.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ