up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Гроші не замінять футболісту честі (фото)

title
Ультрас «Динамо» вчергове підірвали інформаційний простір своїм банером

Ультрас «Динамо» сколихнули інформаційний простір своїм банером на матчі 22-го туру УПЛ проти «Чорноморця».

Написано на ньому було «Перебіжчик гірший за ворога. Гроші не замінять честі!».

Очевидно, що цей банер адресовувався Артему Громову, який вирішив продовжити кар'єру у російському чемпіонаті – у «Крильях Совєтов».

Слово «гроші» було пофарбоване у кольори нашого «улюбленого» північно-східного сусіда, а слово «честі» – у національні та приємні серцю кольори.

Таким чином фанати «Динамо», так би мовити, вбили відразу двох зайців.

Очевидно, що цей банер адресовувався Артему Громову, який вирішив продовжити кар'єру у російському чемпіонаті – у «Крильях Совєтов».

Але цей «привіт» від ультрас можна передати і Анатолію Тимощука, котрий нещодавно увійшов у тренерський штаб санкт-петербурзького «Зеніту».

І щоб не розказували всякі Селезньови, як їм потрібно годувати сім'ю, адекватні люди в Україні добре розуміють, що не варто їхати заробляти «гроші» у країну, що є агресором.

І який же тепер респект хочеться висловити Олександру Гладкому, який запевнив, що він не поїде до Росії, як би його «Динамо» в особі керівництва клубу не хотіло туди сплавити, повідомляє Champion.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
У районі завершилася акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»
Прокуратура Волинської області скерувала до суду кримінальне провадження про вимагання і одержання неправомірної вигоди у сумі 40 тис. грн. уповноваженим працівником однієї з банківських установ
У зв’язку із заміною контактного проводу тролейбусної лінії з 10.00 год. 30.03.2017 до завершення робіт буде тимчасово зупинено рух транспорту, крім тролейбусів, по вулицях Гнідавській та Данила Галицького від перехрестя з вулицею Потебні до вулиці Троїцька
На думку голови Шацької райдержадміністрації, малі громади не мають перспективи
А в Україні в лютому зросла до 6209 гривень
В урочищі «Фасти» Люблинецької об’єднаної територіальної громади Ковельського району в минулому році рекультивували, а в цьому – засадили лісом територію, де було стихійне сміттєзвалище і самовільні піщані кар’єри
А ось народним артистам Антоніні та Світлані Маренич виділено дворічні виплати (усі – на фото)
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ