up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Сьогодні посеред ночі у глухому волинському лісі лісничий знайшов хлопчика

Загубився повертаючись з мамою додому

Жителька  села Тельчі  Маневицького р-ну Ніна Л. разом зі своїм 13-річним сином пішли до лісу. Уже верталися додому, коли син сказав мамі, що піде коротшою дорогою. На жаль, мама довго чекала сина, але він не повертався.

О 18 годині за пошуки дитини взялися працівники Маневицького райвідділу поліції та Державна лісова охорона Тельчівського лісництва. Лісівники залучили до пошуку автомобілі, підводи. На вулиці швидко смеркало. Роботу ускладнювала дощова погода.

При світлі ліхтаря лісничому Тельчівського лісництва Олександру Зубалю вдалося вийти на сліди дитини.

При світлі ліхтаря лісничому Тельчівського лісництва Олександру Зубалю вдалося вийти на сліди дитини. Він був дуже заплутаний, очевидно, хлопчик то ішов в одному напрямку,  то вертався назад.

Тільки о 1 годині ночі  Олександр Анатолійович знайшов Василя за 10 км від села. Змучений, він сидів біля бочок для випалювання деревного вугілля поблизу с. Осова Рівненської області.

Близько другої години ночі хлопчика привезли додому.

Як зізнався Олександр Анатолійович, подяку за врятовану дитину в телефонному режимі вже отримав від Маневицького райвідділу поліції, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

20 березня 2017, 17:35
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Дослідники з університетів Оксфорда й Ковентрі довели, що активний і регулярний секс пов'язаний із покращенням мозкової діяльності, особливо у старших людей
Через розстрати менеджерів могли виникнути надзвичайні ситуації на державному аміакопроводі
Від січня до кінця квітня Польща експортувала в Україну 445,3 млн кубічних метрів газу і вийшла на 4 місце серед найбільших постачальників
КП «Київпастранс» 20 червня за результатами тендеру уклав чотири угоди про поставку дизельного палива наливом на загальну суму 197,88 млн грн
Турнір юніорок і сеньорок проходив в ізраїльському Холоні.
Джон Торі восени разом із делегацією бізнесменів приїде до Києва
На магістральному водогоні у Винниках біля Львова сталась аварія
20-річна дівчина Евіта Делмундо з Кота-Кінабалу (Малайзія) народилася із великими родимками і бородавками по всьому тілу.
Захід відбудеться 26 червня у Палаці культури міста
В Україні ще торік влітку в деяких містах було запроваджено одруження за 24 години. А з 25 січня 2017 року цей пілотний проект «дійшов» і до нашого обласного центру. І вже можна говорити про перші результати
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ