up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Сьогодні посеред ночі у глухому волинському лісі лісничий знайшов хлопчика

Загубився повертаючись з мамою додому

Жителька  села Тельчі  Маневицького р-ну Ніна Л. разом зі своїм 13-річним сином пішли до лісу. Уже верталися додому, коли син сказав мамі, що піде коротшою дорогою. На жаль, мама довго чекала сина, але він не повертався.

О 18 годині за пошуки дитини взялися працівники Маневицького райвідділу поліції та Державна лісова охорона Тельчівського лісництва. Лісівники залучили до пошуку автомобілі, підводи. На вулиці швидко смеркало. Роботу ускладнювала дощова погода.

При світлі ліхтаря лісничому Тельчівського лісництва Олександру Зубалю вдалося вийти на сліди дитини.

При світлі ліхтаря лісничому Тельчівського лісництва Олександру Зубалю вдалося вийти на сліди дитини. Він був дуже заплутаний, очевидно, хлопчик то ішов в одному напрямку,  то вертався назад.

Тільки о 1 годині ночі  Олександр Анатолійович знайшов Василя за 10 км від села. Змучений, він сидів біля бочок для випалювання деревного вугілля поблизу с. Осова Рівненської області.

Близько другої години ночі хлопчика привезли додому.

Як зізнався Олександр Анатолійович, подяку за врятовану дитину в телефонному режимі вже отримав від Маневицького райвідділу поліції, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

20 березня 2017, 17:35
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
У районі завершилася акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»
Прокуратура Волинської області скерувала до суду кримінальне провадження про вимагання і одержання неправомірної вигоди у сумі 40 тис. грн. уповноваженим працівником однієї з банківських установ
У зв’язку із заміною контактного проводу тролейбусної лінії з 10.00 год. 30.03.2017 до завершення робіт буде тимчасово зупинено рух транспорту, крім тролейбусів, по вулицях Гнідавській та Данила Галицького від перехрестя з вулицею Потебні до вулиці Троїцька
На думку голови Шацької райдержадміністрації, малі громади не мають перспективи
А в Україні в лютому зросла до 6209 гривень
В урочищі «Фасти» Люблинецької об’єднаної територіальної громади Ковельського району в минулому році рекультивували, а в цьому – засадили лісом територію, де було стихійне сміттєзвалище і самовільні піщані кар’єри
А ось народним артистам Антоніні та Світлані Маренич виділено дворічні виплати (усі – на фото)
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ