up-arrow

«Верхнє бокове біля туалету» – але з шансом пробитися в «кабіну машиніста»!

Футзал. Екстра-ліга. 18 тур. «Локомотив» (Харків) – МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 4:0 (1:0 – Ярослав Лебідь, 1 хв.; 2:0 – Максим Литвинов, 23; 3:0 – Євген Сірий, 30; 4:0 – Олександр Сорокін, 33).

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

Аби не залежати у боротьбі за восьму сходинку від результату матчу «Енергія» – «ЛТК/ІнБев/НПУ», рівняни мали не програти матч останнього туру в Харкові «Локомотиву» (адже випереджали найближчого переслідувача лише на два очки). І те, що «кардинали» можуть на рівних змагатися із «залізничниками», яскраво продемонструвало їхнє нещодавнє кубкове протистояння. За сумою двох матчів рівняни таки поступилися харків’янам, але як – 9:10!

25 березня, о 13.00 всією душею вболіваємо за МФК «Кардинал–Рівне» у першому – домашньому – матчі з грізним «ХІТом».

Щоправда, цього разу справи у підопічних Сергія Піддубного «не пішли» вже з першої хвилини – прикро пропустили від Ярослава Лебедя. Ну а після перерви гравці суперника «поклали» ще три «сухі» м’ячі у ворота рівнян.
Все могло б скластися ну дуже погано для МФК «Кардинал-Рівне», якби «ЛТК/ІнБев/НПУ» сотворив сенсацію у Львові й переміг місцеву «Енергію». Проте, на щастя, цією сенсацією навіть і не запахло – «Енергія» відкрила рахунок вже на другій хвилині, а згодом довела рахунок аж до 5:0.
Тож останній – восьмий – «квиток» у плей-оф дістався таки МФК «Кардинал-Рівне»! Хоча у повному розумінні «щасливим» його не назвеш. Адже у чвертьфінальній стадії «восьма» команда потрапляє на «першу». У конкретному випадку – на беззаперечного лідера «регулярного чемпіонату» – столичний «ХІТ», який не програв жодного з 18 матчів і випередив «другу» команду аж на 14 очок!
Тож говорити про шанси рівнян на вихід у півфінальну стадію плей-оф вкрай непросто. Але ж, здавалося б, навіть неможливе іноді стає реальним! Тож уже сьогодні, 25 березня, о 13.00 всією душею вболіваємо за МФК «Кардинал-Рівне» у першому – домашньому – матчі з грізним «ХІТом».
У решті трьох парах щось передбачати взагалі дуже складно. Адже 2 і 7 місця у підсумковій турнірній таблиці… розділили лише 4 очки.
Результати усіх матчів 18-го туру: «Сокіл» – «Uni-Laman» – 5:1; «Продексім» – «ХІТ» – 0:0; «Титан-Зоря» – «Ураган» – 6:2; «Енергія» – «ЛТК/ІнБев/НПУ» – 5:0; «Локомотив» – МФК «Кардинал-Рівне» – 4:0.

Цікаво, що гонку бомбардирів за підсумками «регулярки» виграв Олександр Педяш із «Сокола». Попри те, що його команда посіла лише сьоме місце, Олександр зумів забити найбільше – 18 голів. Сергій Журба («ХІТ»), Андрій Хамданов (теж «Сокіл»!) і Тарас Кузь («Енергія») – забили по 15.
Усі пари чвертьфінальної стадії плей-оф:
«Сокіл» – «Продексім», «Ураган» – «Локомотив», «Титан-Зоря» – «Енергія», МФК «Кардинал-Рівне» – «ХІТ».

27 березня 2017, 12:25
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Підопічні Ярослава Комзюка здобули перше очко в Першій лізі, хоча на дебютний гол ще доведеться зачекати
Силач із поліської глибинки Іван Макаренко став 5–разовим чемпіоном України, срібним призером Європи та дворазовим віце–чемпіоном світової першості. Хоча тренується майстер спорту… у маленькій «каптьорці»!
Рівняни — ​після 22-річної перерви — ​зіграли перший матч в «еліті» українського футболу
«Червоно-білі» мінімально програли стартовий поєдинок у Першій лізі
Зміна головного тренера відбулася за два дні до старту сезону в Першій лізі
«Динамо» знову не дало ради донецьким латиноамериканцям
Зібрав 21 команду з України та Білорусі фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата-2017»
1 липня на змаганнях зі спортивної ходьби в обласному центрі Волині зустрілися найсильніші легкоатлети нашої держави
Після 22-річної перерви рівненський клуб повертається у найсильніший чемпіонат країни. В останньому контрольному поєдинку підопічні Юрія Вірта розтрощили сусідів і принципових суперників – луцьку «Волинь», яка, навпаки, понизилась у статусі
Заслужений журналіст України Катерина Зубчук знайшла відповіді на ці запитання під час пішої подорожі вздовж русла легендарної річечки