up-arrow

«Кардинали», з вас — третій матч! (Відеоогляд)

title
Сьогодні в Києві рівняни битимуться з «ХІТом» у другому поєдинку чвертьфінальної серії

Сергій ХОМІНСЬКИЙ
Футзал. Чемпіонат Екстра–ліги. Плей–оф, 1/4 фіналу, перший матч. 25 березня. Рівне. МФК «Кардинал–Рівне» (Рівне) — «ХІТ» (Київ) — 3:4 (1:0 — Олександр Басич, 7 хв.; 1:1 — Дмитро Шувалов, 7; 1:2 — Сергій Журба, 13; 1:3 — Максим Мануйленко, 17, автогол; 2:3 — Богдан Новак, 20; 2:4 — Віталій Дзюба, 26; 3:4 — Олександр Басич, 26). На 37–й хвилині рівнянин Максим Мануйленко не реалізував дабл–пенальті.
МФК «Кардинал-Рівне»: Дурбан — Фаренюк, Концеба, Лазикін, Мануйленко, Новак, Піддубний, Кручок, Басич, Дармовіс. Запасні: Мозеров, Свинарчук, Зелінський, Філь.
Головний тренер: Сергій Піддубний (на фото).
За підсумками «регулярного чемпіонату» рівнянам, які фінішували восьмими з десяти команд, випало зустрітися в першому раунді плей–оф із найсильнішим суперником — лідером чемпіонату столичним клубом «ХІТ».

Сьогодні киянам пощастило більше, але ми продовжимо боротися за підсумкову перемогу».

Тож, що «кардиналам» легко не буде, ми всі прекрасно розуміли.
Давши справді гідний бій: першими забивши, двічі скорочуючи рахунок до мінімального вже за переваги суперника, — МФК «Кардинал–Рівне» таки поступився. Хоча до останніх секунд рівняни зовсім не збиралися миритися з поразкою. Йшли вперед, створювали моменти, примушували маститого суперника нервувати. І за три хвилини до кінця зустрічі «кардинали» одержали право пробивати дабл–пенальті. На жаль, Максим Мануйленко не зміг реалізувати цей шанс.
Тож поразка — і 0:1 у серії матчів лише до двох перемог… Наступна зустріч відбудеться вже сьогодні, 1 квітня, у Києві. Тримаємо кулаки за рівнян і віримо — буде ще й третій поєдинок (до речі, Сергій Піддубний так і сказав: «Попереду ще дві гри»)!

За воротами
Сергій ПІДДУБНИЙ, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне»:
«Так сталося, що після забитого м’яча ми одразу пропустили. Хоча мали б витримати цей час, вистояти і ловити їх на контрвипадах. Натомість пропустили перший, другий, потім третій гол у свої ворота. Гра йшла вже не за нашим сценарієм. Але ми зуміли перебудуватися, не дали супернику розбігтися. Часто рятували і воротарі. Сьогодні киянам пощастило більше, але ми продовжимо боротися за підсумкову перемогу».
Результати усіх перших чвертьфінальних матчів: «Ураган» — «Локомотив» — 3:7; «Титан–Зоря» — «Енергія» — 0:2; «Сокіл» — «Продексім» — 3:2;МФК «Кардинал–Рівне» (Рівне) — «ХІТ» (Київ) — 3:4.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Підопічні Ярослава Комзюка здобули перше очко в Першій лізі, хоча на дебютний гол ще доведеться зачекати
Силач із поліської глибинки Іван Макаренко став 5–разовим чемпіоном України, срібним призером Європи та дворазовим віце–чемпіоном світової першості. Хоча тренується майстер спорту… у маленькій «каптьорці»!
Рівняни — ​після 22-річної перерви — ​зіграли перший матч в «еліті» українського футболу
«Червоно-білі» мінімально програли стартовий поєдинок у Першій лізі
Зміна головного тренера відбулася за два дні до старту сезону в Першій лізі
«Динамо» знову не дало ради донецьким латиноамериканцям
Зібрав 21 команду з України та Білорусі фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата-2017»
1 липня на змаганнях зі спортивної ходьби в обласному центрі Волині зустрілися найсильніші легкоатлети нашої держави
Після 22-річної перерви рівненський клуб повертається у найсильніший чемпіонат країни. В останньому контрольному поєдинку підопічні Юрія Вірта розтрощили сусідів і принципових суперників – луцьку «Волинь», яка, навпаки, понизилась у статусі
Заслужений журналіст України Катерина Зубчук знайшла відповіді на ці запитання під час пішої подорожі вздовж русла легендарної річечки