up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Влад Яма високо оцінив маленьких ковельських танцюристів

Вихованці аматорського ансамблю народного танцю «Дзвіночок» - серед переможців Всеукраїнського фестивалю

Нещодавно вихованці аматорського ансамблю народного танцю «Дзвіночок» повернулися із захоплюючої поїздки, йдеться на сайті Ковельської міськради.

Члени та голова журі, відомий хореограф та балетмейстер Влад Яма, глядачі гідно оцінили їхню майстерність, артистизм, образність, барвистість костюмів, складність та різноманітність хореографічних номерів.

На сцені Будинку офіцерів у Вінниці відбулось надзвичайно яскраве дійство – Всеукраїнський фестиваль «Тобі, Україно». Аби взяти участь у конкурсі, сюди прибули чимало танцювальних колективів з різних куточків України. Серед них – юні ковельчани.
Члени та голова журі, відомий хореограф та балетмейстер Влад Яма, глядачі гідно оцінили їхню майстерність, артистизм, образність, барвистість костюмів, складність та різноманітність хореографічних номерів.
Кожен учасник ансамблю отримав поіменний диплом та медаль.
Керівник «Дзвіночка» Інна Темрук, відчуваючи гордість за своїх вихованців, піднімалася на сцену за заслуженою нагородою. Колектив виборов Диплом лауреата першої премії в номінації "Хореографічне мистецтво".
Повернулися діти з Вінниці натхненні, переповнені позитивних вражень і з великим бажанням, жагою до нових звершень та перемог.

20 квітня 2017, 16:09
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Наприкінці поєдинку вболівальники киян мало не посивіли
Заважав працювати та сипав нецензурщиною
Рятувальники прибули дуже швидко – тож збитки від пожежі мінімальні
Відповідну петицію зареєстрували на сайті Луцької міської ради
Інформацію підтвердила Державна міграційна служба
Суперники раніше зустрічалися 16 разів – але ніколи не перетиналися в кубкових поєдинках
Відзначатимуть День народження тапіра Майї та Міжнародний день тигрів
Двоє ковельчан допомогли поліцейським затримати зловмисника, який побив та пограбував 89-річного волинянина. Т.в.о. начальника Ковельського відділу поліції Василь Бучинський за особистий внесок у боротьбі зі злочинністю вручив подяки 26-річним жителям міста Ковеля – Горгуну Максиму та Прокопчуку Артему
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ