up-arrow
ВСЯКА ВСЯЧИНА Архів рубрики

Пісеньки маленької Лізи принесли більший прибуток, ніж 6 гектарів поля

title
«У Києві теж треба блат мати, щоб стільки грошей виграти», – так деякі односельчани коментували перемогу шестирічної Лізи Ольхович із Борисковичів Горохівського району в телешоу «Розсміши коміка». Щоправда, зловтішалися одиниці, переважно селяни щиро пораділи здобуткам маленької гумористки, яка двічі брала участь у телепроекті і щоразу поверталася додому з винагородою. Востаннє зуміла розкошелити Зеленського й Кошового на 50 тисяч гривень

Олег КРИШТОФ

Ліза стала в окрузі знаменитістю. Коли ми зателефонували у сільську раду, що розташована в сусідньому селі Брани, тамтешні працівники добре знали, про кого ми питаємо, і відразу допомогли сконтактуватись із Ольховичами. Не скажу, що родина дуже втішилася нашим проханням про інтерв'ю, адже перед Великоднем роботи у господарстві було багато. Щоправда, нагоди поспілкуватися з новими людьми в цій сім'ї також не втрачають – це, як видається, важливий аспект виховання.
Коли ми приїхали, мала комедіантка поралася з мамою в саду. Правду кажучи, вона знала, що завітають журналісти, і, напевно, тому вдягнула новеньку барвисту куртку (згодом таки заплямила її, коли фарбувала ворота).

Мама наголошує: «Ми не по гроші їхали, просто хотіли показати дітям щось нове, ну і познайомити їх зі знаменитостями».

«Зразу видно – артистка», – охарактеризував дівчинку наш оператор. А я б посперечався, бо Ліза нічого не грала, вона була справжньою, живою, дуже активною дитиною і навіть трохи соромилася, коли мама розповідала про їхні пригоди.
— Це діти на Миколая захотіли такий подарунок – спробувати свої сили у цьому шоу. На кастинг ми навіть трохи запізнилися, бо їхали з Луцька автобусом, – розповідає пані Лілія. – Відразу нам здалося, що виграти – нереально, бо були дуже сильні учасники. Напевно, пройти далі допомогло те, що наші жарти були оригінальними (виступи кожної дитини перевіряли на плагіат. – Авт.).
Усі номери Ольховичі готували, виходячи із музичних смаків Лізи: відомі пісні, які мала і так постійно наспівувала, переробляли, щоб звучало смішно. А перевіряли ці композиції під час домашніх «концертів».
Питаю:
– Лізо, от ти вийшла на сцену і що там побачила, які...
— Які були емоції? – підказує дівчинка й одразу відповідає: – Нормальні такі емоції. Все було класно. Хоч і другий раз, та відчуття ті ж самі.
Про організаторів проекту мама з донькою відгукуються як про хороших, приємних людей. Пані Лілія каже, що чим талановитіша та успішніша людина, тим вона простіша у спілкуванні.
— Чи змінилося ставлення одно-
класників після того, як ти перемогла в шоу? – запитую у дівчинки.
— Та ні, воно таке, як завжди.
А от мама каже, що Лізиних друзів дуже цікавили усі подробиці її участі в «Розсміши коміка». Тепер у шкільній бібліотеці діти вже самі влаштовують такі конкурси, щоправда, призи дещо інші.
Бабуся нашої героїні Євгенія Якубчук не надто вірила в успіх онучки, але від участі в шоу не відмовляла.
— Кажу: їдьте, як уже надумали, але де там ви виграєте… А коли зять розповів про перемогу, відразу не повірила, думала, жартує.
А Лілія Ольхович наголошує: «Ми не по гроші їхали, просто хотіли показати, дітям щось нове, ну і познайомити їх зі знаменитостями».
Утім, 50 тисяч, що виграла Ліза, для сім'ї зовсім не зайві. Зараз вони будують нову оселю, чоловік подався у Польщу на заробітки. А дідусь із бабусею важко працюють на землі, якої у них, до речі, близько 6-ти гектарів. Кажуть, якщо порахувати всі видатки на пальне, міндобрива, насіння, то прибутку майже не залишається. А тут Ліза допомогла. Сама ж комедіантка хоче собі перстень, як у Роксолани з турецького серіалу. Мама обіцяла, що купить.

Бабуся хоч і визнає авторитет внучки як коміка, втім байдикувати не дозволяє!

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Виявляється, їх готують навіть у піст і бувають вони не тільки з м’ясом. Чудовий варіант цієї страви — з начинкою з картоплі й весняної зелені
Гумористи не перевелися! Саме напередодні Дня сміху потрапила мені до рук книга «Пульсуючі джерела (Із творчості педагогів Горохівщини)». Розгорнула на першій–ліпшій сторінці — й не втрималась від усмішки: на очі саме потрапив твір «Причепився». А коли захотіла довідатися, хто ж його автор — тут уже було не до жартів: сторінки у збірці виявилися геть усі переплутані: після 76–ї йде 37–ма, після 56–ї — 117–та і то ще не все. Як людина, яка не раз мала справу з книговиданням, зрозуміла, що трапився якийсь збій при зшиванні–склеюванні, але чому брак не помітили у друкарні? А може, вони теж вирішили пожартувати? Як би там не було, але після тривалих досліджень не без допомоги земляків з'ясувалося, що автор гуморесок і жартів, які нам сподобалися — Михайло Луцюк, учитель із села Михлин Горохівського району, де він і народився. Тож пропонуємо читачам добірку його гумористичних творів. Сподіваємося, що вони викличуть добру усмішку не лише 1 квітня.
Ця випічка допоможе урізноманітнити меню людям, які дотримуються Великого посту. Начинку для пиріжків можна взяти будь-яку: картоплю, горох, гриби, гарбуз, капусту, вишні, джем, горіхи, сухофрукти тощо. Цікавим і оригінальним буде поєднання капусти та яблука  
У всіх настають часи переоцінок. Коли думки починають сновигати між всякими «а якби?», «все ж могло бути інакше», «чому ж я не зробив, не сказав, не був поруч, не надавав значення, не цінував?», доходять до зовсім безглуздого «повернути б той час»
Таку пропозицію висловив музикант і шоу-мен Антін Мухарський після рішення Росії відправити на «Євробачення‑2017» у Київ співачку Юлію Самойлову (на фото), яка через хворобу пересувається в інвалідному візку
Щоб здивувати кохану, зовсім не обов’язково творити кулінарні шедеври. Навіть найпростіша страва, приготована з любов’ю, стане приємним сюрпризом
На дріжджах вони зовсім інші, ніж на кефірі та соді, — ​більш пухкі й високі. До того ж такими оладками можна поласувати і в піст, адже готуються вони без використання яєць
Фотокореспондент «Волині-нової» зазнімкував дятла зеленого
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ