up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Волинський пенсіонер просить відновити рух потяга. Допоможемо йому?

Курсування поїзда за цим маршрутом колись скасували через, буцімто, його збитковість

Алла ЛІСОВА 

Проблема, яку побажав озвучити наш читач з Володимир-Волинського Петро Веремеєнко, залишається невирішеною тривалий час, проте не втрачає своєї  актуальності й тепер. Стосується вона не лише княжого міста, а й сусіднього  Нововолинська  і прилеглих районів. Пенсіонер вже другий рік «штурмує» «Укрзалізницю», аби відновити рух потяга «Львів – Ізов», котрий шість років доставляв людей за визначеним маршрутом. Але з 2012 року з чиєїсь «легкої» руки цей потяг перестав курсувати. Кажуть, став невигідним.

Пенсіонер вже другий рік «штурмує» «Укрзалізницю», аби відновити рух потяга «Львів – Ізов», котрий шість років доставляв людей за визначеним маршрутом.

На адресований «Укрзалізниці» лист, чому ж усе-таки зняли з рейсу «Львів-Ізов» і «Ізов-Львів», чоловік отримав таку відповідь: «В зв’язку з малонаселеністю та збитковістю перевезень  відмінено приміський поїзд №6056/6053 сполученням Львів – Ізов. На даний час призначати курсування даного приміського поїзда не планується».

Виявляється, що потреби людей, які не мають власних автівок і великих статків, щоб добиратися іншим видом транспорту, нікого не цікавлять. Відомо, що цим потягом користувалося багато волинян. Петро Петрович навіть пропонував як варіант  відновити все ж таки цей маршрут хоча б на три дні: п’ятницю, суботу й неділю. На це «Укрзалізниця» вже повідомила, що потрібно… новий потяг, бо стара машина не годиться. То хай би придбали! Чи прості мешканці мають купити?

Невгамовний володимир-волинець для вирішення цього питання звертався і до депутатів, але це, каже, нічого не дало. Зараз написав «прохальну» до Президента з надією, що він таки допоможе. А ще звертається до  волинян, аби усі разом долучилися до вирішення цієї актуальної проблеми, яке полегшить життя не лише бідним пенсіонерам, а й студентам та іншим категоріям громадян. Петро Петрович пригадав, що колись і місто Нововолинськ теж мало свій невеличкий залізничний вокзал, де курсували потяги. Де тепер це усе? А кажуть, що ми йдемо в Європу, розпачливо резюмував викладене вище наш читач.

20 квітня 2017, 18:31
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
На Донбасі офіцер РФ побив підлеглого за відмову продовжувати контракт на проходження служби
Дослідники з університетів Оксфорда й Ковентрі довели, що активний і регулярний секс пов'язаний із покращенням мозкової діяльності, особливо у старших людей
Через розстрати менеджерів могли виникнути надзвичайні ситуації на державному аміакопроводі
Від січня до кінця квітня Польща експортувала в Україну 445,3 млн кубічних метрів газу і вийшла на 4 місце серед найбільших постачальників
КП «Київпастранс» 20 червня за результатами тендеру уклав чотири угоди про поставку дизельного палива наливом на загальну суму 197,88 млн грн
Турнір юніорок і сеньорок проходив в ізраїльському Холоні.
Джон Торі восени разом із делегацією бізнесменів приїде до Києва
На магістральному водогоні у Винниках біля Львова сталась аварія
20-річна дівчина Евіта Делмундо з Кота-Кінабалу (Малайзія) народилася із великими родимками і бородавками по всьому тілу.
В Україні ще торік влітку в деяких містах було запроваджено одруження за 24 години. А з 25 січня 2017 року цей пілотний проект «дійшов» і до нашого обласного центру. І вже можна говорити про перші результати
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ