up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Мартиненка таки затримали, хоча й намагався сховатися в приймальні депутата

title
Детективи НАБУ вважають, що в 2014-2015 роках держпідприємство переплатило посереднику близько 17 мільйонів доларів

Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали екс-нардепа Миколу Мартиненка. У НАБУ підтвердили цю інформацію, повідомляє УНІАН.

Мартиненка затримали у справі Східного гірничо-збагачувального комбінату.

Зараз його вивели з будинку на Кловському узвозі, де він намагався сховатися в приймальні депутата від Народного фронту Дениса Дзензерського. Детективи його везуть в НАБУ для вручення підозри.

23 березня детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки в будинку екс-депутата Миколи Мартиненка, який пройшов у парламент від «Народного фронту» Арсенія Яценюка, але потім склав мандат через корупційний скандал.

Нагадаємо, що 14 квітня Апеляційний суд скасував постанову про закриття справи екс-депутата Мартиненка. Також стало відомо, що Мартиненка затримали у справі Східного гірничо-збагачувального комбінату. Детективи НАБУ вважають, що в 2014-2015 роках держпідприємство переплатило посереднику близько 17 мільйонів доларів.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ