up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Петиція про добудову луцької школи дає результат: чи виділять перших півмільйона?

Депутати продовжують працювати над питанням добудови Луцької ЗОШ №13

Учора відбулося виїзне засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови, йдеться на сайті Луцької міськради. Депутати Алла Надточій, Тетяна Янчук та Анна Мовяк побували у КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради". Разом із ними участь у засіданні взяли начальник управління освіти Олег Гребенюк та начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан.

На виготовлення проектно-кошторисної документації на добудову школи потрібно 500 тисяч гривень. Натомість виконання усіх робіт, пов'язаних із добудовою школи, вартуватиме щонайменше 30 млн грн.

Нагадаємо, Луцька ЗОШ №13 потребує добудови. Про це була зареєстрована відповідна петиція батьків, діти яких навчаються у цій школі. Також неодноразово це питання вивчалося представниками місцевої влади.

За словами голови комісії Алли Надточій, на виготовлення проектно-кошторисної документації на добудову школи потрібно 500 тисяч гривень. Натомість виконання усіх робіт, пов'язаних із добудовою школи, вартуватиме щонайменше 30 млн грн. У школі зараз навчаються 516 дітей, з них 126 - мешканці Луцького району. Окрім цього, мікрорайон, у якому розташована школа, активно розбудовується, а відтак і кількість учнів з кожним роком зростатиме. Тому вона запропонувала розглянути можливість співфінансування добудови школи спільно із Луцькою районною радою.

Депутати обговорювали доцільність виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації у сумі 500 тисяч гривень з міського бюджету на найближчій сесії міської ради. Вони оглянули старий корпус школи, де навчаються учні молодших класів, спортивний зал, харчоблок та побували й у другому корпусі, який також потребує ремонту.

Комісія прийняла рішення продовжити обговорення цього питання на спільному засіданні із представниками комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

21 квітня 2017, 07:35
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Це підтвердила голосова експертиза в Швеції
І хоч за минулу добу російсько-окупаційні війська 21 раз відкривали вогонь по позиціях українських захисників, проте серед наших нема ні вбитих, ні поранених. Слава Богу!
За прогнозом чергового синоптика обласного гідрометеоцентру Лесі Пасічник, сьогодні, 25 квітня, очікується мінлива хмарність, без опадів. Заморозки на поверхні грунту до «мінус» 4
Пристрій використовують для випробування сонячних батарей майбутнього
Уряд зробить доступними більше препаратів для дітей
Співачку та її колектив правоохоронці вивели на вулицю
На південному сході країни виявили древні яйця динозавра
Уряд пропонує китайській China Railway International Group низку проектів для інвестицій, включаючи будівництво четвертої вітки Київського метрополітену і добудову Подільського моста
Біля могили спочилого митрополита досі читають цілодобово Псалтир, а в храмі села Галина Воля щодня служать панахиду
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ