up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

«Гніздо горлиці» стало найкращим українським фільмом року

У Києві роздали національну кінопремію «Золота Дзиґа»

20 квітня відбулася перша церемонія вручення національної кінопремії "Золота Дзиґа". Призи вручали на результатами голосування Української кіноакадемії, куди увійшов 241 кінематографіст, повідомляє LB.ua.

Фільм став володарем найбільшої кількості нагород цього року - крім головного призу, він отримав при за найкращу режисуру і найкращі акторські роботи.

Найкращим фільмом року стала мелодрама Тараса Ткаченка "Гніздо горлиці". Фільм став володарем найбільшої кількості нагород цього року - крім головного призу, він отримав при за найкращу режисуру і найкращі акторські роботи Римми Зюбіної, Віталія Лінецького (посмертно), Миколи Боклана і Наталії Васько.

"Золоту Дзиґу" за найкращий сценарій отримали Дмитро Томашпольський і Олена Дем'яненко за роботу над фільмом "Моя бабуся Фанні Каплан". Цей фільм також отримав нагороду за найкращу роботу художника-постановника (Олександр Батен і Сергій Бржестовський).

Нагорода за найкращу операторську роботу пішла Микиті Кузьменку та Олександру Позднякову за документальний фільм "Жива ватра". Композиторку Аллу Загайкевич, яка написала музику до цього фільму, також відзначено призом.

Найкращим документальним фільмом стала "Головна роль" Сергія Буковського.

Найкращою анімацією - "Микита Кожум'яка".

Найкращим короткометражним ігровим - "Кров'янка" Аркадія Непиталюка.

21 квітня 2017, 08:15
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
На Донбасі офіцер РФ побив підлеглого за відмову продовжувати контракт на проходження служби
Дослідники з університетів Оксфорда й Ковентрі довели, що активний і регулярний секс пов'язаний із покращенням мозкової діяльності, особливо у старших людей
Через розстрати менеджерів могли виникнути надзвичайні ситуації на державному аміакопроводі
Від січня до кінця квітня Польща експортувала в Україну 445,3 млн кубічних метрів газу і вийшла на 4 місце серед найбільших постачальників
КП «Київпастранс» 20 червня за результатами тендеру уклав чотири угоди про поставку дизельного палива наливом на загальну суму 197,88 млн грн
Турнір юніорок і сеньорок проходив в ізраїльському Холоні.
Джон Торі восени разом із делегацією бізнесменів приїде до Києва
На магістральному водогоні у Винниках біля Львова сталась аварія
20-річна дівчина Евіта Делмундо з Кота-Кінабалу (Малайзія) народилася із великими родимками і бородавками по всьому тілу.
В Україні ще торік влітку в деяких містах було запроваджено одруження за 24 години. А з 25 січня 2017 року цей пілотний проект «дійшов» і до нашого обласного центру. І вже можна говорити про перші результати
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ