up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Суд не хоче повертати Шокіна на посаду

ВАСУ залишив без розгляду позов екс-генпрокурора Віктора Шокіна

Вищий адміністративний суд України залишив без розгляду позов екс-генерального прокурора Віктора Шокіна до Верховної Ради України та Президента України щодо його звільнення з посади, передає кореспондент УНН.

Під час засідання колегія суддів відмовила представникам В.Шокіна у поновленні строків звернення до суду. З таким клопотанням до суду звернулися представники позивача. Таким чином, колегія суддів ВАСУ залишила позов В.Шокіна без розгляду.

Під час засідання колегія суддів відмовила представникам В.Шокіна у поновленні строків звернення до суду.

Крім того, під час засідання головуючий суддя Валентин Мороз повідомив, що до суду надійшли клопотання не від учасників процесу про їхній вступ у справу з самостійними вимогами на предмет спору в адміністративній справі за позовом В.Шокіна до Президента України.

Громадянин Олег Ананченко подав позов до В.Шокіна щодо його незаконної бездіяльності та нереагування ним на загрози національній безпеці України щодо порушення народними депутатами та суддями КСУ норм Конституції України.

З аналогічним позовом до ВР звернувся громадянин Геннадій Волошин, а до Президента України — громадянин Іван Діденко.

Громадянин Приходько подав три окремих позови до В.Шокіна, Президента України та ВРУ.

Зокрема в позовах третіх осіб мова йде про кнопкодавство народних депутатів на засіданні парламенту 29 березня 2016 року, під час якого було звільнено В.Шокіна з посади Генерального прокурора України.

Колегія суду в задоволенні клопотання відмовила.

Варто зазначити, В.Шокін не з’явився на засідання суду, прийшли лише його представники.

Нагадаємо, В.Шокін подав позов про визнання незаконним його звільнення і відновлення на посаді.

21 квітня 2017, 09:33
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
На Донбасі офіцер РФ побив підлеглого за відмову продовжувати контракт на проходження служби
Дослідники з університетів Оксфорда й Ковентрі довели, що активний і регулярний секс пов'язаний із покращенням мозкової діяльності, особливо у старших людей
Через розстрати менеджерів могли виникнути надзвичайні ситуації на державному аміакопроводі
Від січня до кінця квітня Польща експортувала в Україну 445,3 млн кубічних метрів газу і вийшла на 4 місце серед найбільших постачальників
КП «Київпастранс» 20 червня за результатами тендеру уклав чотири угоди про поставку дизельного палива наливом на загальну суму 197,88 млн грн
Турнір юніорок і сеньорок проходив в ізраїльському Холоні.
Джон Торі восени разом із делегацією бізнесменів приїде до Києва
На магістральному водогоні у Винниках біля Львова сталась аварія
20-річна дівчина Евіта Делмундо з Кота-Кінабалу (Малайзія) народилася із великими родимками і бородавками по всьому тілу.
В Україні ще торік влітку в деяких містах було запроваджено одруження за 24 години. А з 25 січня 2017 року цей пілотний проект «дійшов» і до нашого обласного центру. І вже можна говорити про перші результати
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ