up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У Польщі обговорюватимуть, чи буде потяг «Ковель – Хелм»

Волинські чиновники відбули до Польщі у складі офіційної урядової делегації

Українська делегація на чолі з першим Віце-прем’єр-міністром України - міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим перебуває у Польщі, де бере участь у 6-му засіданні українсько-польської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Окрім того, клопотатимуть волиняни й за відновлення залізничного пасажирського сполучення Ковель – Хелм та Ізов – Грубешув – Замосць.

До складу урядової делегації включено також і представників волинської виконавчої гілки влади, зокрема першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Степанцова. Окрім того, у якості гостей до Варшави, а саме там відбуваються заходи, поїхали директор департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Іван Мирка та начальник управління європейського розвитку та інтеграції Юрій Кресак, повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

 

Протягом візиту також запланована участь у конференції «Європа та Україна 2017», а також низка міжнародних двосторонніх зустрічей, серед яких двостороння зустріч першого Віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва з Віце-прем’єр-міністром, Міністром розвитку і фінансів Республіки Польща Матеушем Моравецьким, зустріч з керівництвом Сейму Республіки Польща та низка інших двосторонніх зустрічей.

Варто зазначити, що волиняни попередньо надали пропозиції до порядку денного та протоколу 6-го спільного засідання Міжурядової комісії. Зокрема, наголосили на актуальності реконструкції дороги Устилуг – Луцьк – Рівне, збільшенні пропускної спроможності МАПП «Ягодин» шляхом зведення додаткового мосту, необхідності будівництва МАПП «Адамчуки – Збереже» у Шацькому р-ні та «Амбуків – Грудек» на Іваничівщині. Окрім того, клопотатимуть волиняни й за відновлення залізничного пасажирського сполучення Ковель – Хелм та Ізов – Грубешув – Замосць.

21 квітня 2017, 09:47
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Це підтвердила голосова експертиза в Швеції
І хоч за минулу добу російсько-окупаційні війська 21 раз відкривали вогонь по позиціях українських захисників, проте серед наших нема ні вбитих, ні поранених. Слава Богу!
За прогнозом чергового синоптика обласного гідрометеоцентру Лесі Пасічник, сьогодні, 25 квітня, очікується мінлива хмарність, без опадів. Заморозки на поверхні грунту до «мінус» 4
Пристрій використовують для випробування сонячних батарей майбутнього
Уряд зробить доступними більше препаратів для дітей
Співачку та її колектив правоохоронці вивели на вулицю
На південному сході країни виявили древні яйця динозавра
Біля могили спочилого митрополита досі читають цілодобово Псалтир, а в храмі села Галина Воля щодня служать панахиду
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ