up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Вихованці Рудниківського шкільного лісництва виростили кімнатні сунички

title
Шкільне лісництво діє на базі ДП «Колківське ЛГ»

У планах юних лісоводів – виростити екзотичні сорти, які не властиві для нашого краю.

Взимку не в кожному супермаркеті знайдеш свіжі ягоди. А якщо такі і є, то вартість їх надто висока. У багатьох країнах суницю вже давно навчилися вирощувати протягом цілого року. Це, виявляється, цілком можливо і в наших умовах!

Учні Рудниківського шкільного лісництва, що діє на базі ДП «Колківське ЛГ» (Маневицький р-н) цьогоріч почали вирощувати суниці у горщечках, оовідомляє прес-служба Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Як результат – пахучі червоні ягідки суниці лісової на початку квітня тішать око всіх, хто заходить у Рудниківську ЗОШ. Юні лісоводи на   цьому не зупиняються. У планах – виростити екзотичні сорти, які не властиві для нашого краю.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Це підтвердила голосова експертиза в Швеції
І хоч за минулу добу російсько-окупаційні війська 21 раз відкривали вогонь по позиціях українських захисників, проте серед наших нема ні вбитих, ні поранених. Слава Богу!
За прогнозом чергового синоптика обласного гідрометеоцентру Лесі Пасічник, сьогодні, 25 квітня, очікується мінлива хмарність, без опадів. Заморозки на поверхні грунту до «мінус» 4
Пристрій використовують для випробування сонячних батарей майбутнього
Уряд зробить доступними більше препаратів для дітей
Співачку та її колектив правоохоронці вивели на вулицю
На південному сході країни виявили древні яйця динозавра
Уряд пропонує китайській China Railway International Group низку проектів для інвестицій, включаючи будівництво четвертої вітки Київського метрополітену і добудову Подільського моста
Біля могили спочилого митрополита досі читають цілодобово Псалтир, а в храмі села Галина Воля щодня служать панахиду
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ