up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Тваринні рештки утилізуватимуть на полігоні «Повурськ»?

Про це йшлося під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій уже традиційно говорили про проблему Ковельської філії ДП «Укрветсанзаводу», на території якого зосереджено більше 3-х тисяч тонн сировини, повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

У відповідній ситуації найбільш доцільний шлях вирішення проблеми – утилізація решток тваринного походження на території військового полігону «Повурськ». Нині є чотири ділянки.

За словами заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука, є кілька варіантів розвитку подій, однин із яких – вивезення відходів. Згідно додатку до наказу № 26/117 від 21 березня 2017 року, підписаного директором ДП «Укрветсанзавод» Віктором Підгорним, зважаючи на відсутність фінансування підприємства, його філії не можуть повністю утилізувати накопичені рештки тваринного походження. Відтак, пропонують щотижня, починаючи із завтрашнього дня, вивозити по 60 тон кісток до трьох сусідніх філій. Як варіант, розглядається можливість збільшення потужностей до 80 тон в тиждень. Своєю чергою, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області зобов’язав Ковельського міського голову Олега Кіндера та начальника ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Богдана Лозинського стежити за вивезенням сировини згідно затвердженого графіку.

 

Ще один із варіантів – утилізація решток тварин на місці. Однак, як зазначив Ковельський міський голова Олег Кіндер, ПАТ «Волиньобленерго» заблокувало рахунки філії через борг у 240 тис. грн. Окрім того, по 1,5 тонни палива необхідно залити у відповідні машини для переробки. Та і це не гарантує позитивного результату, адже не з’ясований їх технічний стан.

У відповідній ситуації найбільш доцільний шлях вирішення проблеми – утилізація решток тваринного походження на території військового полігону «Повурськ». Нині є чотири ділянки. Тим не менше, тривають пошуки й інших земель, що відповідають необхідним характеристикам: наразі розглядають ще три. До того ж, начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук під час засідання комісії запропонував ще дві таких території. Тому Володимир Гунчик дав доручення усім відповідним службам провести аналіз усіх 9 земельних ділянок та надати експертні висновки, аби визначити, яка ж з них найбільш придатна та безпечна.

Чергове засідання відбудеться сьогодні, 21 квітня.

21 квітня 2017, 11:05
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
А ще в її колекції чимало пейзажів, натюрмортів та картин на релігійну тематику
Україна звернеться до польської сторони за офіційними роз'ясненнями
Слідчі також окремо досліджують дії посадовців Луцької міської ради на предмет причетності до незаконних оборудок
Працівники Управління захисту економіки у Рівненській області Нацполіції, СБУ та Генеральної прокуратури України провели 25 санкціонованих обшуків та вилучили понад 250 кілограмів незаконно видобутого "сонячного” каміння
У відомстві не виключають нову ескалацію на Донбасі
Зустріч відбулася у Любомльській районній бібліотеці
В Оболонському районному суді Києва призначили іншого суддю у справі про державну зраду колишнього Президента України Віктора Януковича замість того, що був звільнений у зв’язку з подачею заяви про відставку
Відвідувачам представлено майже 100 вишитих картин, ікон та рушників
Сьогодні відбулося засідання робочої групи з питань ексгумації та перепоховання розстріляних у 1941-му році в'язнів Луцької тюрми
Фотокореспондент «Волині-нової» зазнімкував дятла зеленого
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ