up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Нацрада заборонила дитячий телеканал Multimania TV

Причиною стала російськомовна реклама

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 20 квітня заборонила трансляцію в Україні телеканалу Multimania TV. Як повідомляють на сайті Нацради, на сайті телеканалу Multimania TV (www.multimania.tv.) відсутні будь-які відомості про те, що це латвійський телеканал, зате розміщено тільки російські дозвільні документи, зокрема свідоцтво про реєстрацію і ліцензію Федеральної служби нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд), пише LB.ua.

Під час моніторингу телеканалу було зафіксовано трансляцію російськомовної неідентифікованої комерційної інформації (реклама або спонсорська інформація).

Також під час моніторингу телеканалу було зафіксовано трансляцію російськомовної неідентифікованої комерційної інформації (реклама або спонсорська інформація).

"Відповідно до українського рекламного законодавства, трансляція/ретрансляція зарубіжних телепрограм, які містять рекламу і походять із країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення і не є країнами Європейського Союзу, заборонена", - сказано в повідомленні Нацради. Росія цю конвенцію не ратифікувала.

Зазначено, що український регулятор звернувся до Національної ради з питань електронних медіа Латвійської Республіки за роз'ясненням щодо ситуації з європейською юрисдикцією телеканалу Multimania TV, на що отримав відповідь, що 1 грудня 2016 року ліцензію ТОВ Voxell Baltic (Латвія) на мовлення для програми Multimania було анульовано.

"З огляду на такі обставини, Національна рада постановила вилучити телеканал Multimania TV з переліку програм, дозволених для ретрансляції", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, зараз в Україні заборонено близько 35 російських телеканалів.

21 квітня 2017, 11:11
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Про це він заявив на прес-конференції в Нью-Йорку перед від'їздом у Бухарест
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин пообіцяв вжити жорстких заходів у відповідь на заяву американського президента Дональда Трампа про можливість повного знищення КНДР
Водій автобуса дав постраждалій тисячу гривень та поїхав далі
У травні нинішнього року депутати Нововолинської міської ради дали згоду на дольову участь у проекті щодо реконструкції водопровідно - каналізаційної системи міста
Якщо на початку нового пленарного тижня народні депутати остаточно ухвалять пенсійну реформу, то вже у жовтні 9 млн пенсіонерів з 12 млн зможуть отримати підвищення пенсій
На 95 році життя 21 вересня померла співвласниця компанії l'Oreal і найбагатша жінка світу Ліліан Беттанкур
Бо «Карпати» знов не виграли у футбол?
СБУ їх взяла «тепленькими» прямо в кабінеті
В останні роки у другій половині вересня заступник директора з науково-дослідної роботи Національного природного парку «Прип’ять—Стохід», член Українського товариства охорони птахів Михайло Васильович має тривале відрядження: цілий місяць він у рекреаційному пункті, що в селі Сваловичі Любешівського району, вивчає міграцію птахів
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ