up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У Затурцях відкрилася персональна виставка Олесі Іщук

«Великодні мотиви у витинанці» можна побачити протягом травня у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського

Галина УШАКОВА

Особливо ефектні чотири великі об'ємні писанки-панно «білим по білому», - кількашарові, але водночас легенькі наче лебедине пір'ячко.

До Великодніх свят у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського затурчанам і гостям села була презентована персональна виставка луцької майстрині з затурцівським корінням Олесі Іщук «Великодні мотиви у витинанці».

Це вже вдруге пані Олеся дарує нам мереживне диво з паперу. Якщо два роки тому витинанки мали різноманітну тематику, то цьогоріч це лише писанки, - різнокольорові і однотонні, і не віриться, що вони вирізані, а не намальовані.

Особливо ефектні чотири великі об'ємні писанки-панно «білим по білому», - кількашарові, але водночас легенькі
наче лебедине пір'ячко. Хоча, краще один раз побачити, ніж кілька разів прочитати про це диво.

Тому працівники музею запрошують волинян відвідати музей В.Липинського і оглянути виставку писанок-витинанок, яка ще працюватиме впродовж травня.

21 квітня 2017, 12:38
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Це підтвердила голосова експертиза в Швеції
І хоч за минулу добу російсько-окупаційні війська 21 раз відкривали вогонь по позиціях українських захисників, проте серед наших нема ні вбитих, ні поранених. Слава Богу!
За прогнозом чергового синоптика обласного гідрометеоцентру Лесі Пасічник, сьогодні, 25 квітня, очікується мінлива хмарність, без опадів. Заморозки на поверхні грунту до «мінус» 4
Пристрій використовують для випробування сонячних батарей майбутнього
Уряд зробить доступними більше препаратів для дітей
Співачку та її колектив правоохоронці вивели на вулицю
На південному сході країни виявили древні яйця динозавра
Уряд пропонує китайській China Railway International Group низку проектів для інвестицій, включаючи будівництво четвертої вітки Київського метрополітену і добудову Подільського моста
Біля могили спочилого митрополита досі читають цілодобово Псалтир, а в храмі села Галина Воля щодня служать панахиду
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ