up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

НАБУ показало схему розкрадань у справі Мартиненка

title
Бюро змогло встановити, на що витрачали гроші

Національне антикорупційне бюро виклало схему розкрадань 17,2 млн доларів держпідприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", в яких підозрюють колишнього депутата Верховної Ради Миколу Мартиненка і голову наглядової ради Одеського припортового заводу Сергія Перелому.

З початку розслідування (в грудні 2015 року) детективи НАБУ направили до восьми країн 16 запитів про міжнародну правову допомогу

Як повідомляють на сайті бюро, кримінальне провадження щодо заподіяння шкоди "Східному ГЗК" є рекордсменом за обсягом комунікації з компетентними органами інших країн серед усіх проваджень, що їх розслідує НАБУ. З початку розслідування (в грудні 2015 року) детективи НАБУ направили до восьми країн 16 запитів про міжнародну правову допомогу, пише LB.ua.

Інформація, яку отримали від компетентних органів інших держав, допомогла детективам НАБУ не тільки дослідити всі подробиці корупційної схеми, а й встановити, на що саме особи, підозрювані в заподіянні збитків "Східному ГЗК", витрачали вкрадені в держави кошти.

Як встановило слідство, серед іншого, кошти витрачали на оренду нерухомості в країнах ЄС для потреб членів сім'ї підозрюваних, сплату медичних послуг і послуг адвокатів щодо захисту підозрюваного у другій кримінальній справі, яку проти нього порушила прокуратура Швейцарії.

 

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Наприкінці поєдинку вболівальники киян мало не посивіли
Заважав працювати та сипав нецензурщиною
Рятувальники прибули дуже швидко – тож збитки від пожежі мінімальні
Відповідну петицію зареєстрували на сайті Луцької міської ради
Інформацію підтвердила Державна міграційна служба
Суперники раніше зустрічалися 16 разів – але ніколи не перетиналися в кубкових поєдинках
Відзначатимуть День народження тапіра Майї та Міжнародний день тигрів
Двоє ковельчан допомогли поліцейським затримати зловмисника, який побив та пограбував 89-річного волинянина. Т.в.о. начальника Ковельського відділу поліції Василь Бучинський за особистий внесок у боротьбі зі злочинністю вручив подяки 26-річним жителям міста Ковеля – Горгуну Максиму та Прокопчуку Артему
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ