up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Нацрада дозволила трансляцію італійського каналу польською мовою з еротичними фільмами

Новий телеканал буде показувати еротичні фільми в нічний час

На засіданні 20 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла зміни до переліку іноземних програм, які відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України. Було дозволено транслювання латвійського та італійського розважальних телеканалів "Sea TV" і "Тele 5", і хорватського спортивного телеканалу "Fight Channel World НD". Про це повідомляє прес-служба регулятора, передають Українські новини.

Було дозволено транслювання латвійського та італійського розважальних телеканалів "Sea TV" і "Тele 5", і хорватського спортивного телеканалу "Fight Channel World НD".

На даний момент перелік налічує 161 дозволений до трансляції в Україні іноземний телеканал.

Нацрада повідомила, що телеканал "Sea TV" транслює переважно на морську тематику. Мовлення ведеться цілодобово англійською та російською мовами. Канал не показує порнографічні передачі і фільми, демонстрація яких заборонена в Україні, також відсутня реклама.

Хорватський "Fight Channel World НD" є спортивним телеканалом. Мова мовлення - англійська, обсяг мовлення - 24 години на добу. Реклама, порнографічні передачі і фільми, заборонені українським законодавством, відсутні.

"Тele 5" - італійський розважальний телеканал з фільмопоказом. Мова програм - польська, обсяг мовлення - 24 години. Транслюються фільми еротичного змісту, проте, в дозволений для цього час. Під час показу використовується система інформаційних позначок Польщі. Інших фільмів чи передач, заборонених на території України, виявлено не було.

На цьому ж засіданні Нацрада вилучила зі списку дозволених іноземну програму "Multimania TV".

Як повідомляли Українські Новини, Порошенко планує запропонувати Раді ввести квоти української мови в телеефірах.

Раніше набув чинності закон, що зобов'язує радіостанції транслювати в ефірі не менше 35% україномовних творів.

21 квітня 2017, 15:22
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Це підтвердила голосова експертиза в Швеції
І хоч за минулу добу російсько-окупаційні війська 21 раз відкривали вогонь по позиціях українських захисників, проте серед наших нема ні вбитих, ні поранених. Слава Богу!
За прогнозом чергового синоптика обласного гідрометеоцентру Лесі Пасічник, сьогодні, 25 квітня, очікується мінлива хмарність, без опадів. Заморозки на поверхні грунту до «мінус» 4
Пристрій використовують для випробування сонячних батарей майбутнього
Уряд зробить доступними більше препаратів для дітей
Співачку та її колектив правоохоронці вивели на вулицю
На південному сході країни виявили древні яйця динозавра
Уряд пропонує китайській China Railway International Group низку проектів для інвестицій, включаючи будівництво четвертої вітки Київського метрополітену і добудову Подільського моста
Біля могили спочилого митрополита досі читають цілодобово Псалтир, а в храмі села Галина Воля щодня служать панахиду
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ