up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Нацрада дозволила трансляцію італійського каналу польською мовою з еротичними фільмами

Новий телеканал буде показувати еротичні фільми в нічний час

На засіданні 20 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла зміни до переліку іноземних програм, які відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України. Було дозволено транслювання латвійського та італійського розважальних телеканалів "Sea TV" і "Тele 5", і хорватського спортивного телеканалу "Fight Channel World НD". Про це повідомляє прес-служба регулятора, передають Українські новини.

Було дозволено транслювання латвійського та італійського розважальних телеканалів "Sea TV" і "Тele 5", і хорватського спортивного телеканалу "Fight Channel World НD".

На даний момент перелік налічує 161 дозволений до трансляції в Україні іноземний телеканал.

Нацрада повідомила, що телеканал "Sea TV" транслює переважно на морську тематику. Мовлення ведеться цілодобово англійською та російською мовами. Канал не показує порнографічні передачі і фільми, демонстрація яких заборонена в Україні, також відсутня реклама.

Хорватський "Fight Channel World НD" є спортивним телеканалом. Мова мовлення - англійська, обсяг мовлення - 24 години на добу. Реклама, порнографічні передачі і фільми, заборонені українським законодавством, відсутні.

"Тele 5" - італійський розважальний телеканал з фільмопоказом. Мова програм - польська, обсяг мовлення - 24 години. Транслюються фільми еротичного змісту, проте, в дозволений для цього час. Під час показу використовується система інформаційних позначок Польщі. Інших фільмів чи передач, заборонених на території України, виявлено не було.

На цьому ж засіданні Нацрада вилучила зі списку дозволених іноземну програму "Multimania TV".

Як повідомляли Українські Новини, Порошенко планує запропонувати Раді ввести квоти української мови в телеефірах.

Раніше набув чинності закон, що зобов'язує радіостанції транслювати в ефірі не менше 35% україномовних творів.

21 квітня 2017, 15:22
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
На Донбасі офіцер РФ побив підлеглого за відмову продовжувати контракт на проходження служби
Дослідники з університетів Оксфорда й Ковентрі довели, що активний і регулярний секс пов'язаний із покращенням мозкової діяльності, особливо у старших людей
Через розстрати менеджерів могли виникнути надзвичайні ситуації на державному аміакопроводі
Від січня до кінця квітня Польща експортувала в Україну 445,3 млн кубічних метрів газу і вийшла на 4 місце серед найбільших постачальників
КП «Київпастранс» 20 червня за результатами тендеру уклав чотири угоди про поставку дизельного палива наливом на загальну суму 197,88 млн грн
Турнір юніорок і сеньорок проходив в ізраїльському Холоні.
Джон Торі восени разом із делегацією бізнесменів приїде до Києва
На магістральному водогоні у Винниках біля Львова сталась аварія
20-річна дівчина Евіта Делмундо з Кота-Кінабалу (Малайзія) народилася із великими родимками і бородавками по всьому тілу.
В Україні ще торік влітку в деяких містах було запроваджено одруження за 24 години. А з 25 січня 2017 року цей пілотний проект «дійшов» і до нашого обласного центру. І вже можна говорити про перші результати
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ