up-arrow
ПОЛІТИКА Архів рубрики

Порошенко виправив те, що натворив Хмельницький

title
Президент України вважає, що, запровадивши безвізовий режим з Європейським Союзом, Україна позбулася наслідків Переяславської ради 1654 року

Петро МАКАРУК
За словами Петра Порошенка, наша країна кардинально змінилася і назавжди відійшла від Радянського Союзу та Російської імперії. «Це вихід України з так званих пострадянських держав, які в Росії зневажливо називають «ближним зарубежьем». Тепер хіба що божевільні можуть вважати нас частиною так званого «русского мира». Україна — це частина об’єднаної Європи від Лісабона до Харкова, — наголосив очільник держави. — Європейський цивілізаційний вибір — це щирий і свідомий вибір всього українського народу», — додав він.

« Україна — це частина об’єднаної Європи від Лісабона до Харкова.»

Під час спілкування із журналістами у неділю Президент уникнув прямої відповіді на запитання про можливість свого балотування на другий термін, заявивши, що до виборів залишається ще два роки, тому зарано вести мову щодо потенційних кандидатів.
Не став глава держави говорити і про Ріната Ахметова, на каналі якого почала вести передачу «У ритмі спорту» перша леді Марина Порошенко, проте зізнався, що анонс передач дружини йому подобається.
Водночас Президент повідомив, що мав «серйозну розмову» зі своїм сином Михайлом, який на Хелловін вбрався в одяг із написом «Russia». «Це був вертеп, хтось малювався чортом, хтось одягнув футболку, — розповів Петро Порошенко. — Я вважаю навіть на вертепі таку поведінку неприйнятною. В мене була розмова з моїм 15-річним сином. Він мене зрозумів».

 

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Ортодоксальний хасид Ашер-Йозеф Черкаський розуміє, що таке професійний, практичний патріотизм, а до багатьох журналістів, політиків, депутатів, службовців України це не доходить. Чому?!
Нещодавно Україна отримала безвіз, і тепер власники біометричних закордонних паспортів мають змогу вільно подорожувати країнами Євросоюзу. Однак цими днями Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій попросив Президента Петра Порошенка відновити випуск цих документів без біометричних даних. Як ви сприйняли таку новину і чи зменшаться тепер черги до так званих паспортних столів?
«Хотілося пити. Мені щось вкололи і повезли. Далі був дуже страшний момент, я вже не пам’ятаю нічого, окрім голосів. Відкрилися двері, і якась жінка сказала: «Что делать, они мне его уже мертвого бросили»
Така фраза прозвучала з уст Ігоря Гузя під час чергової прес-конференції за підсумками роботи 6-ї сесії Верховної Ради
Минулого року на виборах до Верховної Ради у Ківерцівському, Маневицькому, Любешівському та Камінь-Каширському районах 23-го одномандатного виборчого округу вона здобула переконливу перемогу. Люди віддали за Ірину Констанкевич близько 60 відсотків голосів і навряд чи пошкодували про свій вибір. Адже у парламенті їхня обраниця стала справжнім захисником поліського села. Постійні нагадування депутата від «УКРОПу» про волинську глибинку, а також знання того, як працює державна машина, допомогли вирішити чимало проблем округу. Тож недарма вже за рік Ірина Констанкевич, за даними громадської мережі «ОПОРА», увійшла в десятку найактивніших народних депутатів України, котрі найкраще працюють і на окрузі, і в залі засідань Верховної Ради
Триває збір підписів за відкликання п’ятьох депутатів Луцької міської ради. Йдеться про обраних від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Євгенія Ткачука, Олександра Козлюка та екс-представників Радикальної партії Олега Ляшка Аркадія Соломатіна, Сергія Булу та Костянтина Петрочука. Цього тижня керівник громадської ініціативи, депутат Луцькради від «БПП» Артем Запотоцький провів прес-конференцію, на якій розповів про перші вагомі результати та провокації опонентів
У парламент почали надходити подання від Генпрокуратури про зняття недоторканності з окремих нардепів. А як ви ставитеся до того, щоб позбавити імунітету від кримінальної відповідальності одразу усіх представників Верховної Ради?
10 липня в обласному центрі відбулися загальні збори громадян, на яких жителі міста вирішили відкликати з міськради п’ятьох обранців — екс-членів Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Євгенія Ткачука й Олександра Козлюка та депутатів від Радикальної партії Олега Ляшка — Сергія Булу, Костянтина Петрочука та Аркадія Соломатіна. На збори прийшло понад 430 осіб
У четвер «радикальні укропи батьківщини» «роз’юлили» юридичну колізію з поновленням на посаді секретаря міськради Юлії Вусенко
На автодорозі Ковель-Луцьк поблизу села Погиньки Ковельського району мотоцикл «Honda» зіткнувся із вантажівкою «ГАЗ»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ