up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

На Волині наукою займається 258 людей

Кожну третю суботу травня в Україні святкується День науки

Упродовж 2016р. 10 підприємств та організацій Волині здійснювали наукові дослідження і розробки. Кількість виконавців таких робіт становила 258 працівників (з урахуванням сумісників та осіб, які працюють за договорами цивільно-правового характеру), з них 81,8% – дослідники, 15,9% – техніки, 2,3% – допоміжний персонал. Серед виконавців наукових досліджень і розробок питома вага докторів наук та докторів філософії (кандидатів наук) становила 37,2%, у тому числі серед дослідників – 45,5%, повідомляє Управління статистики у Волинській області.

Упродовж 2016р. 10 підприємств та організацій Волині здійснювали наукові дослідження і розробки.

Майже кожен третій виконавець наукових досліджень і розробок працював у галузі природничих наук, по 26,7% – у галузі сільськогосподарських та суспільних, 16,7% – технічних наук. 
Загальний обсяг витрат на виконання наукових досліджень і розробок власними силами підприємств та організацій області склав 13,6 млн.грн, з якого 54,1% становили витрати на оплату праці. Більше половини (53,3%) загального обсягу внутрішніх витрат спрямовано на виконання науково-технічних (експериментальних) розробок, 26,3% – прикладних та 20,4% – фундаментальних наукових досліджень.
На фінансування діяльності підприємств та організацій у галузі технічних  наук направлено 53,9% загального обсягу внутрішніх витрат, у галузі природничих наук – 17,6%, сільськогосподарських  – 17,0%, суспільних – 11,5%.
За рахунок власних коштів підприємств профінансовано 49,6% наукових досліджень і розробок, коштами державного та місцевого бюджетів – 48,7%.

19 травня 2017, 08:57
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Українські спортсменки Марія Кічасова та Анастасія Горлова здобули золоті нагороди в перегонах байдарок-двійок на дистанції 200 метрів у фіналі етапу Кубка світу
У ніч на 28 травня екіпаж патрульної поліції отримав повідомлення, що заявник помітив малолітню дитину на зупинці по вулиці Володимирській обласного центру Волині
Головне управління розвідки Міноборони України звітує про обстановку на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей 28-го травня
Компанія призначила 8 додаткових поїздів до свята
Наносупутник київських політехніків разом з ще 27 наносупутниками, створеними в університетах 19 країн і розміщеними в двох спеціальних контейнерах на вантажному космічному кораблі постачання «Cygnus CRS OA-7», був 18 квітня 2017 року запущений в космос з космодрому на мисі Канаверал (США) на борту американської ракети-носія «Atlas V»
Протягом майже 3-х годин з 06.35 і до 9.00 28-го травня, бойовики вкотре обстрілювали житловий сектор населеного пункту Красногорівка, застосовуючи заборонену Мінськими домовленостями зброю великого калібру
Мистецьке об’єднання "Стендаль" вирішило залучити активну громадськість до створення вистави-саспенс «Майнц» I Луцьк
У рамках Всеукраїнського Дня Дій 2017 у Луцьку 3 червня відбудеться Еко-квест "«Сім кроків для збереження клімату»
21-річний військовослужбовець Володимир Бабій зараз лікується в луцькому онкодиспансері, у нього 4-а стадія раку
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ