up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

На Волині наукою займається 258 людей

Кожну третю суботу травня в Україні святкується День науки

Упродовж 2016р. 10 підприємств та організацій Волині здійснювали наукові дослідження і розробки. Кількість виконавців таких робіт становила 258 працівників (з урахуванням сумісників та осіб, які працюють за договорами цивільно-правового характеру), з них 81,8% – дослідники, 15,9% – техніки, 2,3% – допоміжний персонал. Серед виконавців наукових досліджень і розробок питома вага докторів наук та докторів філософії (кандидатів наук) становила 37,2%, у тому числі серед дослідників – 45,5%, повідомляє Управління статистики у Волинській області.

Упродовж 2016р. 10 підприємств та організацій Волині здійснювали наукові дослідження і розробки.

Майже кожен третій виконавець наукових досліджень і розробок працював у галузі природничих наук, по 26,7% – у галузі сільськогосподарських та суспільних, 16,7% – технічних наук. 
Загальний обсяг витрат на виконання наукових досліджень і розробок власними силами підприємств та організацій області склав 13,6 млн.грн, з якого 54,1% становили витрати на оплату праці. Більше половини (53,3%) загального обсягу внутрішніх витрат спрямовано на виконання науково-технічних (експериментальних) розробок, 26,3% – прикладних та 20,4% – фундаментальних наукових досліджень.
На фінансування діяльності підприємств та організацій у галузі технічних  наук направлено 53,9% загального обсягу внутрішніх витрат, у галузі природничих наук – 17,6%, сільськогосподарських  – 17,0%, суспільних – 11,5%.
За рахунок власних коштів підприємств профінансовано 49,6% наукових досліджень і розробок, коштами державного та місцевого бюджетів – 48,7%.

19 травня 2017, 08:57
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Рівняни піднімаються на п'яту сходинку в турнірній таблиці!
До Дня Незалежності обіцяють грандіозну виставку випічки та домашніх смаколиків
Бандити також займаються контрабандою боєприпасів
Взвод 14 окремої механізованої бригади здобув перемогу!
Безвідповідальний чоловік ще й кермував вантажівкою
Є загиблі, понад 150 людей травмовано
Заготовлений корм знищив вогонь
Сьогодні у редакції газети «Волинь-нова» відбулося відкриття патріотичної виставки молодих талановитих художниць із Волині Іванни та Ксенії Дацюк.
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ