up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Як живе Обама після президентства

Американський таблоїд People розповів про колишнього президента Барака Обаму і першу леді Мішель і про те, як вони пристосовуються до життя за межами офісу

У Обами все ще є штат з 20 чоловік і офіс у в Вашингтоні, пише «Еспресо».

Обидва Обами пишуть книги, і вони планують створити "Президентський центр Обами" в південній частині Чикаго. 

Президент Обама як і раніше не може їздити самостійно через міркування безпеки, але він все одно задоволений меншою кількістю охоронців.

Обидва Обами пишуть книги"Якщо він хоче вирушити на обід в суботу, для цього не потрібно кілька годин планувати заходи безпеки", - сказав він своєму персоналу Аніті Брекенрідж. "Ви знаєте? Це дійсно свобода".

Що стосується коричневої шкіряної куртки, яку президент Обама носив в березні, то екс-президент не міг дозволити собі носити її, поки він знаходиться на своїй посаді.

"Мішель любить ходити в SoulCycle і кожен день приносить здоровий упакований ланч в офіс. Її чоловік все ще не зовсім знає, як користуватися кавоваркою. Але одне залишається незмінним: він як і раніше близький з віце-президентом Байденом, і обидва час від часу грають в гольф", - пише таблоїд.

19 травня 2017, 09:10
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Рівняни піднімаються на п'яту сходинку в турнірній таблиці!
До Дня Незалежності обіцяють грандіозну виставку випічки та домашніх смаколиків
Бандити також займаються контрабандою боєприпасів
Взвод 14 окремої механізованої бригади здобув перемогу!
Безвідповідальний чоловік ще й кермував вантажівкою
Є загиблі, понад 150 людей травмовано
Заготовлений корм знищив вогонь
Сьогодні у редакції газети «Волинь-нова» відбулося відкриття патріотичної виставки молодих талановитих художниць із Волині Іванни та Ксенії Дацюк.
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ