up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У Путіна є новий небезпечний план щодо України

Перетворити її на проросійську державу-маріонетку часів Віктора Януковича

Про це розповів народний депутат від фракції «Народний фронт», координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук, інформує «Апостроф».

Після провалу силового сценарію зі створенням «Новороссии» Путіним розігрується новий сценарій – перетворення України на державу-маріонетку Кремля часів Януковича.

Підтвердження наявності цього плану — заяви ватажка так званої ЛНР Ігоря Плотницького про повернення квазіреспубліки до складу України. Після провалу силового сценарію зі створенням «Новороссии» Путіним розігрується новий сценарій – перетворення України на державу-маріонетку Кремля часів Януковича.

«Зараз активно піднімають голову вчорашні регіонали, розкручується „Опозиційний блок“. Зважаючи на ресурси, які витрачаються на піар, їх електоральне поле зростає, зокрема на сході і півдні України. Все це на тлі вкрай негативної соціально-економічної ситуації в Україні відкриває для Кремля вікно можливостей у намаганні проштовхувати більш проросійську владу і своїх ставлеників на ключові посади в Україні», — вважає Тимчук.

На його думку, наступні вибори в Раду можуть стати точкою відліку, коли парламент буде вже «набитий проросійськими елементами і агентурою». Потім можна буде спробувати нав'язати і президента, який був би більш лояльний до Росії.

Реалізація такого сценарію не змусить Путіна відмовитися від силового сценарію на Донбасі.Бойовими діями на Донбасі Путін обмежує інвестиції, які могли б підняти економіку України.

 

19 травня 2017, 08:00
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Рівняни піднімаються на п'яту сходинку в турнірній таблиці!
До Дня Незалежності обіцяють грандіозну виставку випічки та домашніх смаколиків
Бандити також займаються контрабандою боєприпасів
Взвод 14 окремої механізованої бригади здобув перемогу!
Безвідповідальний чоловік ще й кермував вантажівкою
Є загиблі, понад 150 людей травмовано
Заготовлений корм знищив вогонь
Сьогодні у редакції газети «Волинь-нова» відбулося відкриття патріотичної виставки молодих талановитих художниць із Волині Іванни та Ксенії Дацюк.
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ