up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У Луцьку завтра – велодень!

20 травня 2017 року у місті Луцьку, біля ТРЦ «Порт-сіті», відбудеться Всеукраїнська акція «Велодень-2017». Традиційно щороку Луцьк долучається до всеукраїнської акції. Усіх любителів активного відпочинку запрошуємо на Свято спорту

   Цього року основною локацією для збору велосипедистів буде паркувальний майданчик біля ТРЦ “Порт-сіті”.
       Збір учасників розпочнеться о 10.00 годині.

Окрім власне велопробігу, на гостей чекає справжнє спортивне свято з перегонами, розвагами та подарунками.

       В 11.00 годині стартує традиційний масовий велопробіг вулицями міста за маршрутом: старт (ТРЦ “Порт-сіті”) - пр-т Соборності — пр-т Молоді — пр-т Відродження — вул. Рівненська — пр-т Волі — вул. Винниченка — пр-т Перемоги - пр-т Соборності (фініш біля ТРЦ “Порт-сіті”).
       Окрім власне велопробігу, на гостей чекає справжнє спортивне свято з перегонами, розвагами та подарунками. А для тих, хто проїдеться великим колом по місту, організують лотерею із цінними призами.
       Додатковою локацією буде зелена зона біля Дитячої залізниці (біла “Слоника”). Тут відбуватимуться тематичні розважальні заходи та конкурси для дітей та дорослих. Початок заходів — 14.00 год.
       Запрошуємо лучан та гостей нашого міста, поціновувачів активного відпочинку різного віку, долучитися 20 травня у ТРЦ «ПортCity» до Всеукраїнської акції “Велодень-2017”, закликає Управління з питань фізичної культури та спорту.

19 травня 2017, 13:12
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Рівняни піднімаються на п'яту сходинку в турнірній таблиці!
До Дня Незалежності обіцяють грандіозну виставку випічки та домашніх смаколиків
Бандити також займаються контрабандою боєприпасів
Взвод 14 окремої механізованої бригади здобув перемогу!
Безвідповідальний чоловік ще й кермував вантажівкою
Є загиблі, понад 150 людей травмовано
Заготовлений корм знищив вогонь
Сьогодні у редакції газети «Волинь-нова» відбулося відкриття патріотичної виставки молодих талановитих художниць із Волині Іванни та Ксенії Дацюк.
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ