Маленька важкоатлетка здобула «срібло» на чемпіонаті України

Валерія Козак із Камінь-Каширщини привезла чергову нагороду з важкоатлетичних всеукраїнських змагань, що проходили у місті Славутич Київської області

Про це пише Камінь-Каширська газета «Полісся». Як повідомив тренер з важкої атлетики, майстер спорту Валентин Андрусь, його вихованка Валерія Козак на цих змаганнях здобула срібну нагороду.

Валерія програла у загальному заліку 7 кілограмів своїй суперниці із Луганської області, котра стала чемпіонкою.

Дівчинка вже вдруге брала участь у чемпіонаті України і цього разу вона покращила свій результат. Восьмикласниці із села Грудки вдалося підняти у сумі двох вправ аж 73 кілограми (30 кілограмів — ривок і 43 кілограми — поштовх). Третє місце посіла спортсменка із Київщини. Нагадаємо, що на попередніх загальноукраїнських змаганнях Валерія Козак була шостою із результатом 62 кілограми за підсумком двох вправ. Участь у цьогорічному чемпіонаті України брали і хлопці. Учень НВК №2 Вадим Куцик посів п’яту сходинку у своїй групі, а Богдан Назарчук – десяту. Загалом на цьому чемпіонаті Волинська область закріпилася на 6 місці серед 20 команд.