up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Луцький університет матиме гарячу воду від сонця (фото)

title
Саморобний колектор зможе нагрівати 200 літрів води

У Луцьку добудували саморобний сонячний колектор. Він може нагрівати 200 літрів води.

«Проект компанії SETech по спорудженню та встановленню сонячного колектора «self-made»  виходить на фінішну пряму, на даному етапі ми за підтримки студентів, аспірантів та працівників Луцького національного технічного університету проводили встановлення системи підігріва води від сонця», – йдеться на сайті ЛНТУ.

Система складається з сонячного колектора, накопичувального бака ємністю 200 л, рами та з’єднувальної фурнітури, утеплювача та труб.

Система складається з сонячного колектора, накопичувального бака ємністю 200 л, рами та з’єднувальної фурнітури, утеплювача та труб. Колектор і бак було розміщено на даху прибудови на території господарського подвір’я ЛНТУ з метою подачі гарячої води в їдальню університету для господарських потреб. Сьогодні також планують протестувати в дії цю систему і після цього передати в експлуатацію на баланс ЛНТУ. Вона вийшла втричі дешевшою від аналогу китайського виробництва.

 

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Рівняни піднімаються на п'яту сходинку в турнірній таблиці!
До Дня Незалежності обіцяють грандіозну виставку випічки та домашніх смаколиків
Бандити також займаються контрабандою боєприпасів
Взвод 14 окремої механізованої бригади здобув перемогу!
Безвідповідальний чоловік ще й кермував вантажівкою
Є загиблі, понад 150 людей травмовано
Заготовлений корм знищив вогонь
Сьогодні у редакції газети «Волинь-нова» відбулося відкриття патріотичної виставки молодих талановитих художниць із Волині Іванни та Ксенії Дацюк.
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ