up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Юних волинян вчать заварювати цілющий чай

title

Відбулося продовження акції «Зелена аптека», яка приурочена до четвертого Міжнародного дня рослин в Україні. У школах сіл: Угриничі, Ветли, Гірки, Невір, Мукошин були проведені уроки на тему: «Лікарські рослини нашої місцевості». Учнів проінформували не тільки про самі рослини, а й про їх лікувальні властивості, та застосування в народній медицині. В ході уроку була представлена презентація та проведена вікторина, повідомляє Національний природний парк «Прип'ять-Стохід».

Ознайомлення з чайними рослинами було у вигляді презентації, а на завершення лекції студенти попробували чай з цих рослин.

Також в Любешівському коледжі ЛНТУ відбулася лекція на тему: «Чайні рослини, та їх правильне використання». Цей захід присвячується до Міжнародного дня «Біорізноманіття», який відзначають 22 травня. Ознайомлення з чайними рослинами було у вигляді презентації, а на завершення лекції студенти попробували чай з цих рослин.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Рівняни піднімаються на п'яту сходинку в турнірній таблиці!
До Дня Незалежності обіцяють грандіозну виставку випічки та домашніх смаколиків
Бандити також займаються контрабандою боєприпасів
Взвод 14 окремої механізованої бригади здобув перемогу!
Безвідповідальний чоловік ще й кермував вантажівкою
Є загиблі, понад 150 людей травмовано
Заготовлений корм знищив вогонь
Сьогодні у редакції газети «Волинь-нова» відбулося відкриття патріотичної виставки молодих талановитих художниць із Волині Іванни та Ксенії Дацюк.
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ