up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Нардеп Ігор Гузь побачив «світло в кінці тунелю»

Допис під такою назвою він опублікував у Facebook, в якому розповів про позитивні тенденції в українському суспільстві

Світовий банк переглянув свої прогнози, які робив на початку року, і тепер вважає, що в 2018-му український ВВП зросте на 3,5% (а не 3%, як планувалося раніше).

Ігор Гузь виділив 12 пунктів, що свідчать про розвиток держави. Зокрема, народний депутат відзначив, що Світовий банк переглянув свої прогнози, які робив на початку року, і тепер вважає, що в 2018-му український ВВП зросте на 3,5% (а не 3%, як планувалося раніше), а міжнародні резерви країни в травні збільшились на 3%.  Не забув обранець про безвіз та ріст показників експорту. Окремими пунктами у дописі йдеться про нові інвестиції в сільське господарство та відновлювальну енергетику. У підсумку Ігор Гузь похвалився перемогою української молодої науки:

«Ну і «на закуску», трішки відволічемося безпосередньо від економіки і згадаємо про майбутнє, яке, як відомо, належить дітям: українська десятикласниця Валерія Тищенко зайняла четверте місце (серед понад 1700 учасників з 75 країн) в конкурсі молодих вчених Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), який відбувся в Лос-Анжелесі. Проект дівчини описує виробництво електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води».

18 червня 2017, 18:49
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ