up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Український жіночий дует став п'ятим у стрибках з триметрового трампліна на чемпіонаті Європи

У Києві підходить до завершення чемпіонат Європи зі стрибків у воду

Сьогодні вдень розіграно передостанній комплект медалей - у синхронних стрибках жінок з 3-метрового трампліна. Український дует Ганна Письменська / Вікторія Кесар не зміг посісти місце на п'єдесталі. Із сумою 272,40 бала наша пара була 5-ою. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

В активі збірної України поки 10 нагород - три золота, чотири срібла і три бронзи.

Перше місце здобули росіянки Надія Бажина і Крістіна Ілліних (304,80 бали). Срібними призерами стали німкені Тіна Пунцель і Фредеріка Фрейєр (284,10), бронза - у голландського тандема Інга Янсен - Дафна Вілс (283,80). Завершить київський чемпіонат Європи чоловічий фінал у стрибках з 10-метрової вишки, де Україну представлятиме Максим Долгов. В активі збірної України поки 10 нагород - три золота, чотири срібла і три бронзи.

18 червня 2017, 18:58
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ