up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У погоні за легкими грошима тисячі українців стали рабами в Росії

За останні кілька років тисячі українців продали в рабство в Росії, де їх змушують ставати наркокур'єрами, а потім кидають за ґрати

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень, пише «Обозреватель». Як зазначається, 98% ув'язнених – це чоловіки у віці від 20 до 35 років.
Зазвичай українців заманюють фантастичними умовами роботи: треба розносити товари з інтернет-магазину – косметику або інший дріб'язок. Компанія оплачує дорогу і житло, а заробіток становить від 5 до 9 тисяч у тиждень. 

Я зідзвонилася з сином, то він говорить, що в колонії 80% українців засуджені за статтею 228

Цими оголошеннями були завалені як Київ, так і маленькі міста по всій Україні. "Схема одна й та ж для всіх українців - їх там понад чотири тисячі. Зараз знаходяться в тюрмах, у СІЗО. Схема, як під копірку написана. Тут вербують, туди передають дані, там їх ставлять на контроль. Я зідзвонилася з сином, то він говорить, що в колонії 80% українців засуджені за статтею 228", - каже мати засудженого в РФ Євгенія Катерина Онопрієнко.
Чотири тисячі українців потрапили в російські в'язниці за одним і тим же сценарієм: оголошення про найм на посаду кур'єра, дзвінок, запрошення до Києва, де пояснюють - у тебе багато конкурентів, погоджуватися треба швидко, фотографують паспорт, дають квиток на поїзд до Москви і смартфон. У Москві жертва отримує повідомлення - необхідно відкрити рахунок і їхати далі, вглиб Росії. У кінцевому пункті призначення одразу або через кілька днів українців ставлять перед фактом - їм доведеться розносити зовсім не мобільні телефони або косметику з інтернет-магазину. Носити треба спайс - тобто наркотичну курильну суміш.

19 червня 2017, 08:07
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ