up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У погоні за легкими грошима тисячі українців стали рабами в Росії

За останні кілька років тисячі українців продали в рабство в Росії, де їх змушують ставати наркокур'єрами, а потім кидають за ґрати

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень, пише «Обозреватель». Як зазначається, 98% ув'язнених – це чоловіки у віці від 20 до 35 років.
Зазвичай українців заманюють фантастичними умовами роботи: треба розносити товари з інтернет-магазину – косметику або інший дріб'язок. Компанія оплачує дорогу і житло, а заробіток становить від 5 до 9 тисяч у тиждень. 

Я зідзвонилася з сином, то він говорить, що в колонії 80% українців засуджені за статтею 228

Цими оголошеннями були завалені як Київ, так і маленькі міста по всій Україні. "Схема одна й та ж для всіх українців - їх там понад чотири тисячі. Зараз знаходяться в тюрмах, у СІЗО. Схема, як під копірку написана. Тут вербують, туди передають дані, там їх ставлять на контроль. Я зідзвонилася з сином, то він говорить, що в колонії 80% українців засуджені за статтею 228", - каже мати засудженого в РФ Євгенія Катерина Онопрієнко.
Чотири тисячі українців потрапили в російські в'язниці за одним і тим же сценарієм: оголошення про найм на посаду кур'єра, дзвінок, запрошення до Києва, де пояснюють - у тебе багато конкурентів, погоджуватися треба швидко, фотографують паспорт, дають квиток на поїзд до Москви і смартфон. У Москві жертва отримує повідомлення - необхідно відкрити рахунок і їхати далі, вглиб Росії. У кінцевому пункті призначення одразу або через кілька днів українців ставлять перед фактом - їм доведеться розносити зовсім не мобільні телефони або косметику з інтернет-магазину. Носити треба спайс - тобто наркотичну курильну суміш.

19 червня 2017, 08:07
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Таку заяву він зробив на відкритті сервісного центру у Полтаві
У польській нафтогазовій компанії PGNiG повідомили, що Росія не повідомила причин падіння якості транспортованого газу
Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик провів робочу зустріч із Надзвичайним та Повноважним послом Держави Ізраїль паном Еліавом Бєлоцерковські
В Тернополі правоохоронці отримали повідомлення: «За кермом Mitsubishi Galant – чоловік у стані алкогольного сп’яніння»
Вибух пролунав вранці у столиці на перехресті вулиць Тургенівська та Полтавська
Чоловіка, який скривдив знайомого, патрульні затримали по гарячих слідах
Чоловіка зарізали на очах у сина за гру на синтезаторі
У Чеському національному банку вважають, що країна може перейти на єдину європейську валюту і вступити до єврозони
У місті наразі нагромаджено 6 500 тонн відходів
Артем Федецький поблизу Донецька провів товариську футбольну зустріч з бійцями
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ