up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Хто на Волині найбільше забруднює повітря

У минулому році від стаціонарних джерел 254 підприємств та організацій Волинської області в атмосферу потрапило 4,7 тис.т забруднюючих речовин, що на 1,3% менше, порівняно з 2015 роком

У сумарній кількості шкідливих речовин викиди метану та оксиду азоту, які належать до парникових газів, становили відповідно 0,7 тис.т та 0,1 тис.т, або 18,1% загального обсягу. Крім того, від стаціонарних джерел в атмосферу потрапило 473,7 тис.т діоксиду вуглецю, який також впливає на зміну клімату.

Серед основних забруднювачів – Локачинський цех ПАТ "Укргазвидобування" (9,3%)

Найбільша частка викидів припадала на підприємства м. Луцька (17,2% загального обсягу), Локачинського (15,1%) району, м. Ковеля (9,3%) та Володимир–Волинського (8,6%) району. Серед основних забруднювачів – Локачинський цех ПАТ "Укргазвидобування" (9,3%), ПАТ "Гнідавський цукровий завод" (5,6%), ПАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" (5,3%), ПП "Європацукор" (4,4%), повідомляє Управління статистики у Волинській області.

19 червня 2017, 08:57
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ