up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Чим російського вченого шокував Київ

Російський вчений-фізик і блогер Валентин Гаденофф, що живе в Швеції,  після своєї поїздки до Києва написав резонансний пост про Україну, яка «йде в майбутнє»

Відповідна інформація з'явилася у Facebook на сторінці Гаденоффа. Він розвінчав пропагандистські міфи про Україну: "Життя тут б'є ключем, люди дуже активні і дуже виховані, у вас недопалків на вулиці менше ніж у Швеції, ця деталь мене взагалі вразила", пише «Обозреватель».

Україна йде в майбутнє! Мені здається, Європа це зрозуміла

Він зізнався, що в українців побачив високу свідомість і відкритість. "Називати українців фашистами - це зрада, через цю брехню гинуть люди - а це глибока зрада. Я розмовляю з усіма виключно російською і ні в кого не виникає думки навіть косо подивитися на мене, - написав вчений. – Росіяни, відкрийте очі на реальність і задумайтеся, Україна йде в майбутнє! Мені здається, Європа це зрозуміла, таких титанічних розмірів людський потенціал упускати не можна".

19 червня 2017, 09:10
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Буцімто через те, що виконав своє завдання
На чолов’ягу довелося одягнути кайданки
Принаймні така інформація поширюється у ЗМІ
Журналіста телеканалу TV3 Дерика Хартигана під час прямого ефіру винесло з кадру потужним поривом вітру.
У Нововолинському історичному музеї експонується документально-літературна виставка «Апостол віри та науки», присвячена видатному громадському та релігійному діячеві, лікарю, композитору Арсену Річинському
Президент назвав кількість українських полонених в Росії та у бойовиків
У селі Дерно Ківерцівського району відбудеться свято Івана Купала
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ