up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Волонтер з Бангладешу приїхала у поліську глибинку

title
Тахміна Джесмін навчає дітей англійської мови в селі Грудки Камінь-Каширського району

Волонтерка освітнього проекту «GoCamp», що цьогоріч реалізовується в багатьох містах та селах України, протягом двох тижнів допомагатиме місцевим вчителям іноземної мови Тамарі Дудчик, Олені Стоцькій та Ірині Турковець навчати школярів розмовної англійської. 

«Наше завдання - виплекати любов до англійської. Тому ми тут», - наголошує волонтерка.

Про це пише Камінь-Каширська районна газета «Полісся». Разом з дітьми вони влаштують безліч веселих розваг, співатимуть пісень, подорожуватимуть та займатимуться спортом. А ще Тахміна познайомить їх з побутом і звичаями своєї батьківщини. І, звісно, на власні очі побачить, якою є Україна та люди, що її населяють. Зустрічали привітні грудківчани на своїй землі гостю хлібом-сіллю, з собою ж вона привезла прапор проекту, який урочисто закріпили на флагштоку біля школи разом з державним прапором України. « Через різні розваги, ігри ми маємо зацікавити дітей вивчати мову, принести щось, що дасть їм поштовх для саморозвитку. Ми розуміємо, що новий світ – глобалізований. Тому повинні вивчати англійську, вміти спілкуватися між собою цією мовою, адже хто знає в яку точку земної кулі потрапимо згодом. Кожен має повне право рухатись вперед і представляти свою країну будь-де у світі. І діти можуть стати першою ластівкою України на цьому шляху, – говорить Тахміна Джесмін.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ